Znaleziono 0 artykułów
24.01.2022

Bella Hadid o problemach z alkoholem

24.01.2022
Fot. Getty Images

Bella Hadid kolejny raz porusza ważny społecznie, choć trudny dla siebie temat. Po szczerym wyznaniu o problemach ze zdrowiem psychicznym gwiazda zdecydowała się opowiedzieć, dlaczego przestała pić alkohol.

21 stycznia „InStyle” opublikował wywiad z Bellą Hadid. W szczerej rozmowie supermodelka opowiedziała o problemach z alkoholem. – Sporo piłam. Kochałam alkohol i dotarłam do punktu, że odwoływałam spotkania, bo bałam się, że stracę nad sobą kontrolę. Kiedy lekarz pokazał mi skany mojego mózgu i zmiany, jakie wywarł alkohol, postanowiłam przestać pić – mówiła Hadid. Gwiazda została abstynentką w połowie 2021 roku. – Nie ciągnie mnie do powrotu, bo wiem, jak będę się później czuła – o trzeciej nad ranem, przerażona tym, co powiedziałam pięć lat temu, kiedy wypiłam za dużo… Alkohol przynosi mi tylko stres i ból – wyjaśniała.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bella 🦋 (@bellahadid)

Jak twierdzi top modelka, w pozostawaniu trzeźwą pomaga jej bezalkoholowy napój z ziołami adaptogennymi marki Kin Euphorics, który redukuje stres i ułatwia zasypianie. Bella wystąpiła również w kampanii tej marki i promowała suplement na Instagramie.

To już kolejny raz, kiedy Bella Hadid porusza trudne tematy. W listopadzie 2021 roku ujawniła, że zmaga się ze stanami lękowymi, a podczas Vogue Fashion Festival w Paryżu w 2019 roku wyznała, że walczy z depresją. – Chcę, żeby ludzie wiedzieli, że to okej, kiedy czujemy się źle. Nie chciałam cały czas udawać i dzielić się tylko ładnymi zdjęciami w social mediach. Bycie szczerą i pokazywanie ludziom, że dotyczą nas takie same kryzysy sprawia, że czuję się lepiej – powiedziała modelka w wywiadzie dla „WSJ. Magazine”.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij