Znaleziono 0 artykułów
24.10.2022

Bella Hadid w sportowej stylizacji inspirowanej latami 2000.

24.10.2022
Bella Hadid w Nowym Jorku (Fot. Getty Images)

Bella Hadid pozostaje wierna estetyce lat 2000. W piątek 21 października modelka przemierzała ulice Nowego Jorku w ortalionowej kurtce i spódnicy moro. 

Bella Hadid z łatwością balansuje między różnymi stylami. Na czerwonych dywanach zachwyca kreacjami vintage, na wybiegu projektanci tworzą na niej suknie, a na niezobowiązujące wyjścia wybiera looki niczym z lat 90. i 2000.

Bella Hadid w Nowym Jorku (Fot. Getty Images)

Nie inaczej było 21 października, kiedy modelka udała się na mecz ulubionej drużyny koszykarskiej, New York Knicks, rozgrywającej pojedynek w nowojorskiej arenie Madison Square Garden. Na tę okazję wybrała sportową stylizację w estetyce Y2K. Czarną kurtkę z logo drużyny zestawiła ze spódnicą moro z pomarańczowo-granatowymi wstawkami nawiązującymi do barw New York Knicks. Look uzupełniła niebieskimi sneakersami od Supreme, czarnymi skarpetkami sięgającymi za kostkę i sportową torbą. Stylizację uzupełniła gładką czarną opaską, którą nałożyła na włosy, oraz okularami przeciwsłonecznymi inspirowanymi filmem „Matrix”.

Bella Hadid od lat dopinguje New York Knicks. 12 grudnia 2017 roku tak entuzjastycznie wyrażała poparcie dla sportowców, że zdjęcia z tego wieczoru stały się wiralem. Teraz drużyna opublikowała na Twitterze zdjęcia jednej ze swoich największych fanek. „Więc jej imię to Bella… Bella Hadid” – podpisano dwie fotografie modelki obecnej na trybunach.  

Aleksandra Kupras
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Bella Hadid w sportowej stylizacji inspirowanej latami 2000.
Proszę czekać..
Zamknij