Znaleziono 0 artykułów
02.08.2023

Blake Lively cieszy się latem w czerwonym bikini i okularach w kształcie serduszek

02.08.2023
Blake Lively (Fot. Getty Images)

Blake Lively zimą po raz czwarty została mamą. Pół roku po narodzinach dziecka gwiazda podzieliła się na Instagramie zmysłowym zdjęciem, na którym pozuje w czerwonym bikini i okularach w kształcie serduszek. 

Blake Lively opublikowała na Instagramie zdjęcie autorstwa fotografa Guya Aroche’a, na którym pozuje w czerwonym bikini i okularach przeciwsłonecznych w kształcie serc YooThink (za jedyne pięć dolarów!). Aktorka włosy spięła w dwa kucyki, usta pomalowała czerwoną szminką, dobrała też do stylizacji biżuterię. Czyżby wcielała się w Lolitę z powieści Nabokova? Jej wysportowana sylwetka przyciągnęła uwagę fanów, którzy pozostawili pod jej zdjęciem wiele pozytywnych komentarzy. „Jak to się stało, że masz czworo dzieci?”, zachwycano się jej wysportowaną sylwetką. W 2022 roku Blake w wywiadzie dla „Voguea” powiedziała: – Jako matka czuję się o wiele lepiej we własnej skórze. Nigdy nie czułam się bardziej sobą.

Blake Lively i Ryan Reynolds chronią swojej prywatności

Po tym, jak para oficjalnie potwierdziła informację o kolejnej ciąży, a paparazzi zaczęło natarczywie śledzić każdy ich krok, Blake opublikowała kilka zdjęć z rodzinnego archiwum, na których widniał jej ciążowy brzuch. „Oto zdjęcia ciężarnej mnie w prawdziwym życiu, więc może tych 11 facetów czekających pod moim domem, aż ujrzą jednorożca, zostawi mnie w spokoju”, napisała Blake. Aktorka podziękowała także redakcjom, które szanują zasadę no kids policy.

Blake Lively powraca na plan filmowy

W maju 35-letnią aktorkę sfotografowano na planie filmowym melodramatu „Colleen Hoover’s It Ends with Us”. To jej pierwszy projekt po urlopie macierzyńskim. Wkrótce zobaczymy Blake Lively także w filmie scence fiction „Proxy”, „The Husband’s Secret” w reżyserii Kat Coiro i „The Making Of” z Richardem Gerem i Diane Keaton.

Julia Goljan
Proszę czekać..
Zamknij