Znaleziono 0 artykułów
08.04.2020

Brad Pitt powraca na mały ekran

08.04.2020
Brad Pitt (fot. Getty Images)

Gwiazdor zaskoczył twórców programu „Remontowy biznes braci Scott”, deklarując swój udział w spin-offie – „Celebrity IOU”. Aktor wyremontuje garaż swojej długoletniej makijażystki, Jean Ann Black. Fani będą mogli śledzić ten proces już 13 kwietnia na platformie HGTV.

W premierowym odcinku „Celebrity IOU” bracia Scott, telewizyjni specjaliści od remontów, odrestaurują garaż makijażystki Jean Ann Black w Santa Monica. Pomoże im… Brad Pitt. Aktor podkreśla, jak ważne jest, aby Black miała odpowiednie stanowisko do pracy z domu. Charakteryzatorka, którą magazyn „GQ” nazwał „sekretną bronią Brada”, będzie też mogła zrelaksować się w domowym spa. Aktor znany z „Pewnego razu.. w Hollywood” opowiada o swoim zamiłowaniu do pracy na budowie. W rozmowie z magazynem „Vanity Fair” przyznaje, że zna się nawet na materiałach budowlanych.

W odcinku programu Pitt pojawia się gościnnie przez Skype’a, instruując braci Scott, jak urządzić przestrzeń w ogrodzie. Na koniec renowacji wzrusza się razem z Black na widok efektu wspólnych starań. Widzowie mogą dostrzec wyjątkową więź pomiędzy gwiazdorem, a jego charakteryzatorką. Przyjaźń tej dwójki jest niezwykle autentyczna, a początki trwającej do dziś współpracy sięgają czasów filmu „Seven” z 1995 roku. Charakteryzatorka wspierała go przy wielu produkcjach, m.in. przy „Ciekawym przypadku Benjamina Buttona”, „Bękartach wojny” oraz najnowszym filmie Tarantino.

Widzowie mogą oglądać „Celebrity IOU” już 13 kwietnia na amerykańskiej platformie HGTV. Oprócz Pitta będziemy mogli podziwiać takie gwiazdy jak Melissa McCarthy, Viola Davis czy Rebel Wilson.

Kamila Wojtkiewicz
  1. Kultura
  2. Kino i TV
  3. Brad Pitt powraca na mały ekran
Proszę czekać..
Zamknij