Znaleziono 0 artykułów
03.02.2020

Brad Pitt żartuje z Harry’ego i Meghan

03.02.2020
Brad Pitt na gali SAG Awards (Fot. Kevork Djansezian/Getty Images for Turner)

Aktor nie dotarł na galę BAFTA, nagrodę w jego imieniu odebrała Margot Robbie. Przeczytała przemówienie gwiazdora, które rozbawiło widownię, w tym obecnych na sali księcia Williama i księżną Kate. Żartował z Brexitu i Megxitu. 

Kilka dni temu Brad Pitt zdobył serca internautów, gdy pojawił się na oscarowej kolacji z imienną plakietką. Nie po raz pierwszy aktor udowodnił, że ma dystans do siebie. Na gali Złotych Globów gwiazdor zwrócił się do Leonardo DiCaprio i zażartował, nawiązując do słynnej sceny „Titanica”, że on wpuściłby go na tratwę. Z kolei na SAG Awards odbierając statuetkę powiedział: – Bądźmy szczerzy, to nie była łatwa rola. Grałem gościa, który pali marihuanę, ciągle chodzi bez koszulki i nie dogaduje się z żoną.

Rolę Cliffa Bootha zapewniła aktorowi kolejne ważne wyróżnienie. Tym razem został doceniony przez Brytyjską Akademię Filmową. Ponieważ Pitt nie dotarł na galę BAFTA, nagrodę w jego imieniu odebrała Margot Robbie, która w filmie Quentina Tarantino wcieliła się w postać Sharon Tate. Robbie przeczytała przemówienie aktora, które rozbawiło widownię do łez. 

Cześć, Brytanio! Słyszałem, że właśnie zostałaś singielką, witaj w klubie – napisał Pitt, nawiązując do wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej. – Nazwę tę statuetkę Harry, ponieważ nie mogę się już doczekać, kiedy przywiozę ją do Stanów – dodał odwołując się do rezygnacji księcia Harry’ego i księżnej Meghan z obowiązków królewskich. Para będzie od teraz dzieliła życie między Wielką Brytanię, a Kanadę, jednak według ostatnich doniesień mają oni również spędzać część roku w Los Angeles, rodzinnym mieście Meghan. Żart z Megxitu rozbawił nawet księcia Williama i księżną Kate, którzy jak co roku pojawili się na gali. 

W ten weekend dowiemy się czy Brad Pitt zakończy sezon nagród, odbierając pierwszego w karierze Oscara. Jeżeli tak, możemy spodziewać się, że i tym razem aktor nie zawiedzie i przygotuje coś wesołego na tak ważną okazję.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij