Znaleziono 0 artykułów
12.04.2022

Britney Spears jest w ciąży

12.04.2022
Britney Spear i Sam Asghari (Fot. Getty Images)

Britney Spears ogłosiła na Instagramie, że po raz trzeci zostanie mamą. „Myślałam, że przytyłam, ale nie! To ciążowy brzuch” – pisze gwiazda. Ojcem dziecka jest narzeczony piosenkarki Sam Asghari.

Niecały rok temu Britney Spears rozpoczęła walkę o uwolnienie się spod kurateli ojca Jamiego Spearsa. Gwiazda mówiła w tamtym czasie, że nie ma kontroli nad własnym życiem, nie może w związku z tym ponownie wyjść za mąż i zajść w ciążę. 12 listopada ubiegłego roku sędzia Brenda Penny zniosła ubezwłasnowolnienie artystki. „To najlepszy dzień w moim życiu!” – oświadczyła Britney na Instagramie.

W tych trudnych sytuacjach Britney mogła liczyć na wsparcie swojego chłopaka, Sama Asghariego. Poznali się w 2016 roku na planie teledysku „Slumber Party”, w którym Asghari był tancerzem. Zaczęli randkować, a rok później potwierdzili plotki o związku. We wrześniu 2021 roku młodszy od gwiazdy o 13 lat model oświadczył się Britney. 11 kwietnia 2022 roku piosenkarka ogłosiła, że spodziewają się dziecka.

„Schudłam tak dużo, żeby pojechać na wycieczkę na Maui, tylko po to, żeby znowu przytyć? Pomyślałam: Jezu... co się stało z moim brzuchem?”. Sam powiedział: Jesteś w ciąży z jedzeniem, głuptasie. Więc zrobiłam test ciążowy i… będziemy mieć dziecko. Brzuszek cały czas rośnie. Jestem przeszczęśliwa! Oczywiście nie będę zbyt często wychodzić z domu. Nie chcę być pożywką dla paparazzich. Kiedy byłam wcześniej w ciąży, miałam depresję okołoporodową... to jest absolutnie straszne. Niewiele się o tym wtedy mówiło. Niektórzy uważali, że kobieta w ciąży nie powinna narzekać, ale teraz kobiety mówią o tym otwarcie. Jak dobrze, że nie musimy trzymać tego bólu w tajemnicy!” – wyznała Britney na Instagramie.

Britney Spears ma już dwójkę synów z małżeństwa z Kevinem Federlinem – 16-letniego Seana Prestona Federlinea i 15-letniego Jaydena Jamesa Federlinea.

Aleksandra Kupras
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. Britney Spears jest w ciąży
Proszę czekać..
Zamknij