Znaleziono 0 artykułów
18.01.2023

Channing Tatum: Świat jest dla kobiet straszny

18.01.2023
Channing Tatum (Fot. Materiały prasowe)

Channing Tatum został gwiazdą najnowszego wydania magazynu „Vanity Fair”. W szczerej rozmowie z Jessicą Pressler opowiedział o filmach z serii „Magic Mike”, rozwodzie i związku z Zoë Kravitz.

O filmach z serii „Magic Mike”: Czułem, że oszukiwaliśmy ludzi

„Magic Mike” to seria filmów, których fabuła skupia się na życiu striptizerów, pokazując ich branżę od mniej lukrowanej strony. Dwie pierwsze części filmu odniosły gigantyczny sukces. – Są to filmy o mężczyznach, ale dla kobiet. Jednak żadna z tych części nie miała silnej postaci kobiecej. Czułem, jakbyśmy oszukiwali ludzi. Postanowiliśmy to zmienić – wytłumaczył Channing Tatum. Dlatego w ostatniej części serii, która trafi do polskich kin 10 lutego 2023 roku, twórcy produkcji postanowili skupić się na roli kobiecej. Jedną z głównych postaci zagra Salma Hayek.

O kobietach: Świat jest dla nich straszny

Tatum podkreślił w wywiadzie, że dorastał w otoczeniu silnych kobiet. Bliskie relacje łączą go z mamą i siostrą. – Ale dopiero opieka nad własną córką uświadomiła mi, jak straszny jest świat dla kobiet. Kocham moje dziecko całym sercem. Everlyn [9-letnia córka aktora – przyp.red.] jest taka wrażliwa i wciąż patrzy na świat przez różowe okulary – wyznał aktor.

O rozwodzie: Przeraził mnie

Mamą Everlyn jest Jenna Dewan. Aktorka i Tatum byli małżeństwem w latach 2009-2019. – Prawdziwe życie, to nie film. Długo walczyliśmy o to małżeństwo, ale czuliśmy, że się rozstaniemy. Wiele się zmieniło po narodzinach naszej córki. Wychowanie dziecka to duża próba dla związku. Wtedy uwypuklają się wszystkie różnice – powiedział aktor. Decyzję o rozwodzie nazwał „przerażająca”. – Twoje życie obraca się wokół ciebie. Kiedy twoje plany na życie nie wychodzą, nie wiesz, co dalej robić – kontynuował Tatum. Trudne doświadczenie wykorzystał jednak do pracy nad sobą. – Prawdopodobnie właśnie dokładnie tego potrzebowałem. Musiałem pochylić się nad swoimi emocjami. Ale tak naprawdę wszystko zaczęło się od mojej córki. Skupiłem się tylko na niej. W tym czasie staliśmy się najlepszymi przyjaciółmi.

O karierze: Nie dała mi spełnienia

Aktor doświadczył również wypalenia zawodowego. Choć został ogłoszony najseksowniejszym mężczyzną przez magazyn „People”, a na koncie miał miliony dolarów, Hollywood przestało go bawić. – Dużo pracowałem. Miałem okazję współpracować z niektórymi z moich ulubionych reżyserów. Osiągnąłem rzeczy, o których nawet nie miałem odwagi marzyć. Ale to nie dawało mi spełnienia. Zacząłem grać przeciętnie i zastanawiać się, o co chodzi. I wtedy zrozumiałem, że spełnienie nie ma nic wspólnego z moją pracą. Wszystkie problemy pochodziły z życia prywatnego – wyznał aktor.

O Zoë Kravitz: Związki są dla mnie trudne

Tatum uważa się za monogamistę. Po wieloletnim małżeństwie z Jenną Dewan, spotykał się przez dwa lata z Jessie J. O tym, że może być w związku z Zoë Kravitz, po raz pierwszy donoszono latem 2021 r. Wtedy paparazzi sfotografowali aktorów na wspólnej przejażdżce rowerowej w centrum Nowego Jorku. Para spotykała się jednak już kilka miesięcy wcześniej. Kravitz zaprosiła Tatuma na casting do swojego debiutu reżyserskiego, filmu „Pussy Island”. – Spodobała mi się jej pasja i oryginalny punkt widzenia. Wtedy jednak jeszcze nie wiedziałem, czy chce brać udział w tym projekcie – zdradził aktor w wywiadzie. Ostatecznie nie tylko zdecydował się na udział w produkcji, ale i zaczął umawiać się z Zoë. Aktorka poznała już nawet córkę gwiazdora. W rozmowie z Jessicą Pressler Tatum wyznał jednak: – Związki są dla mnie trudne. W biznesie podejmuję odważne, czasem ryzykowne decyzje. Ale w sprawach miłosnych boję się, że stracę tych, których kocham. Kończę, próbując zbyt mocno, rozumiesz? – zapytał retorycznie dziennikarkę.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij