Znaleziono 0 artykułów
24.10.2022

Salma Hayek dołącza do obsady „Magic Mike’s Last Dance”

24.10.2022
Salma Hayek (Fot. Getty Images)

Finałowa część filmu o świecie męskiego striptizu, „Magic Mike’s Last Dance”, zaskakuje jeszcze przed premierą. Tym razem, obok głównego bohatera, granego przez Channinga Tatuma, zobaczymy zjawiskową Salmę Hayek. Aktor, opublikował w mediach społecznościowych pierwsze wspólne zdjęcie z planu.

„Magic Mike” to seria filmów, których fabuła skupia się na życiu striptizerów, pokazując ich branżę od mniej lukrowanej strony. Dwie pierwsze części filmu odniosły gigantyczny sukces, co zaowocowało powstaniem teatralnego show „Magic Mike Live”, wystawianego m.in. w Las Vegas, Londynie, Berlinie czy Australii.

10 lutego 2023 roku do kin trafi „Magic Mike’s Last Dance” – ostatnia część serii, którą wyreżyseruje Steven Soderbergh. Scenariusz po raz trzeci napisała Reid Carolin, która w lutym, w wywiadzie dla „Variety”, którego udzielała razem z Tatumem, ujawniła, że finałowa część skupia się przede wszystkim na roli kobiecej oraz czerpie inspiracje z „Magic Mike Live”. Po tych słowach możemy domyślać się, że Salma Hayek zagra jedną z głównych postaci.

Channing w wywiadzie dla „New York Times” opisał za to fabułę nowej produkcji jako „odwróconą historię Pretty Woman”, gdzie to kobieta gra bardzo silny charakter. Pierwsze zdjęcie z produkcji pojawiło się na Instagramie aktora, na którym widać Hayek, która dotyka jego torsu. Zdjęcie uzupełnia podpis: „Wszystko co dobre zaczyna się w Miami”.

Agnieszka Brzostowska
Proszę czekać..
Zamknij