Znaleziono 0 artykułów
16.11.2022

Zwiastun „Magic Mike’s Last Dance” z Salmą Hayek i Channingiem Tatumem

16.11.2022
Channing Tatum w zwiastunie „Magic Mike’s Last Dance” (Fot. Warner Bros. Pictures)

Do sieci trafił właśnie zwiastun komedii „Magic Mikes Last Dance”. W finałowej części filmu o świecie męskiego striptizu, obok głównego bohatera granego przez Channinga Tatuma, zobaczymy zmysłową Salmę Hayek.

Komedia „Magic Mike” w reżyserii Stevena Soderbergha zadebiutowała na ekranach kin w 2012 roku. Historia młodego striptizera, poznającego blaski i cienie branży erotycznej, stała się kasowym hitem. Trzy lata później nakręcono drugą część filmu, „Magic Mike XXL” w reżyserii Gregory’ego Jacobsa, powstało także teatralne show „Magic Mike Live”, wystawiane m.in. w Las Vegas, Londynie, Berlinie czy Australii.

10 lutego 2023 roku do kin trafi ostatnia część serii – „Magic Mikes Last Dance”. Za kamerą ponownie stanął Steven Soderbergh, a scenariusz po raz trzeci napisała Reid Carolin, która w wywiadzie dla „Variety” ujawniła, że finałowa część skupia się przede wszystkim na roli kobiecej oraz czerpie inspiracje z „Magic Mike Live”.

Fabuła filmu rozpoczyna się na Florydzie, gdzie Mike pracuje jako barman. Pewnego dnia poznaje bogaczkę (w tej roli Salma Hayek), która zaprasza striptizera do Londynu. Bohater wkrótce stawi czoła największemu tanecznemu wyzwaniu.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij