Znaleziono 0 artykułów
09.08.2023

Channing Tatum tańczy z córką na koncercie Taylor Swift

09.08.2023
Channing Tatum zachwcił fanów tańcem na koncercie Taylor Swift (Fot. Getty Images)

Channing Tatum zabrał dziesięcioletnią Everly na koncert Taylor Swift z trasy „Eras Tour” w Los Angeles. Pod sceną tańczył do hitu „Shake It Off”. Czyżby wysuwał się na prowadzenie w rankingu najlepszych tatusiów showbiznesu?

Channing Tatum zabłysnął rolą w przeboju „Step Up: Taniec zmysłów” z 2006 roku, gdzie pokazał nie tylko aktorski, lecz także taneczny talent. Na planie poznał swoją przyszłą żonę Jennę Dewan. Ich córka Everly przyszła na świat w 2013 roku. Para rozstała się, gdy dziewczynka miała zaledwie kilka lat. – Nie byłem przygotowany do roli samodzielnego rodzica – mówił aktor w programie „Today with Hoda and Jenna”. – Nie planowałem tego. I strasznie się stresowałem. Oglądałem filmiki, jak zapleść warkocz, żeby Everly po wizycie u mnie nie wyglądała, jakby spała na ulicy – śmiał się Tatum. Po rozwodzie Dewan zaręczyła się ze Stevem Kazee i doczekała drugiego dziecka, syna Calluma, a Channing spotyka się z Zoë Kravitz. Ale to nie sławna dziewczyna towarzyszyła mu na ostatnim koncercie Taylor Swift. Na występ z „Eras Tour” zaprosił dziesięcioletnią dziś Everly. 

Channing Tatum zdobywa serca fanów, tańcząc na koncercie Taylor Swift

Aktor przygotował się na koncert idolki swojej córki. Założył koszulkę z napisem „It’s me, hi, I’m the daddy, it’s me”, nawiązując do tekstu piosenki „Anti-Hero”. Uwagę zwracał też jego brokatowy makijaż – serduszko wyrysowane wokół oka. Ale to nie wszystko. Dziennikarce Gayle King, wiernej fance TayTay, która na koncert gwiazdy wybrała się z córką już czwarty raz., udało się uchwycić na filmiku tańczącego Tatuma. Channing powrócił do swojej przeszłości, posiłkując się choreografią ze „Step Up”. Jego układ do „Shake It Off” rozczulił fanów. 

 

Słynni ojcowie na koncertach Taylor Swift

Tatum nie jest jedynym „tatusiem”, który dla swojej córki zrobi wszystko. Pod sceną na koncertach Taylor Swift widziano już Marka Zuckerberga, ojca trzech dziewczynek, Maximy, Augusty i Aurelii, Billy’ego Joela, Josha Gada. 

Trasa koncertowa „Eras Tour” Taylor Swift bije rekordy popularności

Według estymacji, trasa Taylor Swift ma szansę zarobić miliard dolarów, bijąc rekord popularności należący do Eltona Johna i jego pożegnalnego tournée „Farewell Yellow Brick Road”. Gwiazda zagrała sześć koncertów w Los Angeles, które zbierały po sto tysięcy fanów. Całe mnóstwo VIP-ów zjawiło się do tej pory na jej występach, w tym Emma Stone, Jessica Alba czy Sofia Vergara. 

Channing Tatum po obu stronach kamery

Fani nie mogą się doczekać debiutu reżyserskiego Kravitz, „Pussy Island”, w którym Tatum gra główną rolę. „Magic Mike” w 2022 roku zadebiutował jako reżyser filmem „Pies”.

Anna Konieczyńska
Proszę czekać..
Zamknij