Znaleziono 0 artykułów
12.07.2022

Córka Heidi Klum na wybiegu pokazu Dolce & Gabbana

12.07.2022
Fot. Getty Images

Jedną z modelek, prezentujących najnowszą kolekcję Dolce & Gabbana, Alta Moda, była 18-letnia Leni, córka Heidi Klum. Pokaz odbył się przed katedrą w Syrakuzach, a nowe projekty domu mody odwołują się do włoskiego dziedzictwo kulturowego.

Leni Klum zaprezentowała gotycką kreację w czerni – sukienkę mini z gorsetem i koronkowymi rękawami, która została zestawiona z czarnymi rajstopami i szpilkami. Błyszczące, wysadzane klejnotami kolczyki w kształcie krzyża perfekcyjnie dopełniły całość.


To nie pierwsze wydarzenie w karierze modelingowej Leni – młoda modelka wystąpiła rok temu w pokazie włoskiej marki, była też bohaterką okładek wielu magazynów, w tym niemieckiego „Vogue”. Niedawno została też jedną z twarzy nowej kolekcji Michaela Korsa.

Dumna Heidi Klum, obok takich gwiazd jak Mariah Carey czy Sharon Stone, podziwiała córkę z pierwszego rzędu, również w stylizacji od Dolce & Gabbana. 49-letnia supermodelka miała na sobie czarny kombinezon z odkrytymi ramionami, który zdobiły ręcznie wyszywane wzory z różnokolorowych kamieni, mieniących się w świetle. Do tego gwiazda dobrała błyszczące sandały na obcasie i pikowaną czarną torebkę.

Po pokazie Leni Klum przebrała się w cekinową sukienkę i dołączyła do mamy na afterparty.

Julia Widuch
Proszę czekać..
Zamknij