Znaleziono 0 artykułów
29.09.2021

Inspirująca stylizacja: Deva Cassel na pokazie Diora

29.09.2021
(Fot. Getty Images)

28 września w Paryżu dom mody Dior zaprezentował kolekcję na sezon wiosna-lato 2022. Na wydarzeniu pojawiła się Deva Cassel, córka Moniki Bellucci i Vincenta Cassela, która oczarowała klasyczną stylizacją.

Deva Cassel ma za sobą pierwsze znaczące sukcesy w świecie mody. W 2019 roku szesnastoletnia modelka została gwiazdą kampanii zapachu Dolce Shine Dolce&Gabbana, a w tym roku promowała perfumy Dolce Rose. Pod koniec sierpnia wystąpiła na pokazie mody włoskiego duetu w Wenecji, prezentując tiulową sukienkę z najnowszej kolekcji marki.  

(Fot. Getty Images)

Podczas paryskiego tygodnia mody 28 września odbył się pokaz kolekcji Diora na sezon wiosna-lato 2022. Maria Grazia Chiuri, dyrektor kreatywna domu mody Dior, przekształciła wybieg w kolorową grę planszową. Modelki maszerowały w kreacjach, których estetyka nawiązywała do mody lat 60. - Chciałam stworzyć coś graficznego, minimalnego i pozytywnego, ponieważ uważam, że musimy optymistycznie patrzeć w przyszłość - powiedziała projektantka.

Na pokaz przybyła Deva Cassel, która tym razem pojawiła się nie na wybiegu, a na widowni. Modelka zaprezentowała się w eleganckim komplecie, który zestawiła z sandałkami na obcasie i torebką Diora. Stylizację uzupełniła minimalistycznym naszyjnikiem, a charakterystyczną burzę loków wyprostowała. 

Deva przypominała Monikę, która założyła czarny gorset i spodnie z wysokim stanem na pokaz Dolce&Gabbana, gdzie wspierała córkę z widowni.

„Dziękuję @Dior za zaproszenie. To był niesamowity pokaz” - napisała Deva na Instagramie.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij