Znaleziono 0 artykułów
23.03.2023

Córka Sofii Coppoli zadebiutowała na TikToku

23.03.2023
Córka Sofii Coppoli Romy Mars dołączyła do TikToka (Fot. Getty Images)

Romy Mars, córka nagrodzonej Oscarem reżyserki Sofii Coppoli i francuskiego muzyka Thomasa Marsa, dołączyła do grona dzieci gwiazd na TikToku. Nagranie, w którym szesnastolatka pokazuje, jak przygotowuje makaron „alla vodka” i porusza temat nepo babies, bił rekordy popularności.

Sofia Coppola, jedna z najważniejszych współczesnych reżyserek, która dzieciństwo spędziła na planach filmowych, sama wybrała inne podejście do wychowywania dzieci niż stosowane przez jej rodziców. Kiedy w 2006 roku na świat przyszła jej córka, razem z partnerem Thomasem Marsem zdecydowali, że będą wychowywać ją z dala od świata show-biznesu. I choć do tej pory rodzinie udawało się chronić swoją prywatność, a w mediach społecznościowych nie znajdziemy ich kont, do TikToka dołaczyła niedawno córka pary Romy Mars.

Szesnastolatka zadebiutowała na popularnej platformie w wielkim stylu. Nagranie, w którym próbowała przygotować makaron „alla vodka” bił rekordy popularności na TikToku. „Zrób ze mną makaron alla vodka, który przygotowuję, ponieważ mam szlaban” – mówi Romy na początku filmu. Próbowałam wysłać helikopter z Nowego Jorku do Maryland, płacąc kartą kredytową mojego taty, bo chciałam zjeść kolację z moimi przyjaciółmi” tłumaczyła córka znanej reżyserki.

 

W dalszej części nagrania nastolatka wpisała się swoją wypowiedzią w dyskurs na temat dzieci sławnych rodziców. Śmiejąc się, przyznała, że rodzice zabraniają jej zakładania publicznych kont w mediach społecznościowych. „Nie chcą, żebym była nepo baby, ale TikTok nie uczyni mnie sławną, więc to i tak nie ma znaczenia” – powiedziała. Nagranie biło rekordy popularności w sieci, a wypowiedzi nastolatki spotkały się z ciepłym przyjęciem w Internecie, ale materiał zniknął już z platformy.

Do nepotyzmu w show-biznesie odnosi się także Hailey Bieber. Modelka, córką Stephena Baldwina, została na początku roku sfotografowana w koszulce z napisem „nepo baby”.

Julia Lubecka
Proszę czekać..
Zamknij