Znaleziono 0 artykułów
26.01.2023

Zwiastun serialu „Daisy Jones and The Six”

26.01.2023
(Fot. materiały prasowe)

Do sieci trafił zwiastun serialu nakręconego na podstawie bestsellerowej powieści Taylor Jenkins Reid. „Daisy Jones and The Six” opowie o powstaniu i upadku fikcyjnego zespołu rockowego z lat 70. ubiegłego wieku. W rolę tytułowej Daisy wcieli się wnuczka Elvisa Presleya, Riley Keough. Premiera już 3 marca.

„Daisy Jones and The Six” to nowa produkcja Amazon Prime. Dziesięcioodcinkowy miniserial powstał na podstawie powieści Taylor Jenkins Reid o tym samym tytule. Jego akcja rozgrywa się na przestrzeni kilku dekad. Opowie historię drogi na szczyt i wyjaśni przyczyny upadku nieistniejącego zespołu rockowego przypominającego Fleetwod Mac. „W 1977 roku Daisy Jones & The Six byli na szczycie świata. Zespół, którego liderami była dwójka charyzmatycznych wokalistów, Daisy Jones i Billy Dunne, błyskawicznie zdobył sławę. I wtedy, po wyprzedanym koncercie w chicagowskim Soldier Field, nagle zakończył działalność. Teraz, dekady później, członkowie zespołu w końcu zgadzają się ujawnić prawdę”, czytamy w oficjalnym opisie serialu.

 

W rolach pierwszoplanowych zobaczymy Riley Keough (Daisy Jones), Sama Claflina (Billy Dunne), Suki Waterhouse (Karen Sirko), Camilę Morrone (Camila Dunne), Willa Harrisona (Graham Dunne) i Sebastiana Chacona (Warren Rhodes). Serial został stworzony przez scenarzystów Scotta Neustadtera i Michaela H. Webera, którzy odpowiadają za filmy „500 dni miłości" i „The Disaster Artist”. Producentem wykonawczym została Reese Witherspoon za pośrednictwem firmy Hello Sunshine.

Taylor Jenkins Reid mogą kojarzyć fani powieści „Siedmiu mężów Evelyn Hugo” z 2017 roku. Po dwóch latach autorka powróciła z kolejną bestsellerową powieścią. „Daisy Jones & The Six” to napisana w formie wywiadu historia opowiadająca o życiu muzyków.

Miniserial „Daisy Jones & The Six” zadebiutuje na platformie Amazon Prime już 3 marca 2023 roku.

Julia Właszczuk
Proszę czekać..
Zamknij