Znaleziono 0 artykułów
16.05.2022

Dakota Johnson gwiazdą „Cha Cha Real Smooth”

16.05.2022
Fot. mat. prasowe

17 czerwca na Apple TV+ trafi film „Cha Cha Real Smooth”. We wzruszającej historii o miłości i poszukiwaniu własnej drogi w rolach głównych zagrali Dakota Johnson i Cooper Raiff. Można już zobaczyć pierwszy zwiastun produkcji.

Oś fabuły „Cha Cha Real Smooth” stanowi historia 22-letniego Andrew (Cooper Raiff). Chłopak nie wie, co zrobić po ukończeniu college’u, więc wraca do rodzinnego domu w New Jersey. Wolny czas spędza na organizowaniu imprez tanecznych. Podczas jednej z nich spotyka Domino (Dakota Johnson) i jej 13-letnią córkę Lolę (Vanessa Burghardt). Zawarta z nimi przyjaźń odmienia jego życie. Relacja komplikuje się, gdy Andrew zakochuje się w zaręczonej Domino.

Film po raz pierwszy został wyświetlony podczas festiwalu filmowego Sundance 2022, gdzie zdobył Nagrodę Publiczności dla najlepszego dramatu amerykańskiego. Po tym sukcesie Apple TV+ wykupiło prawa do produkcji za 15 mln dolarów. Na ekranie zobaczymy Dakotę Johnson, Coopera Raiffa, Vanessę Burghardt, Evana Assante, Brada Garretta, Leslie Mann, Odeyę Rush i Raúla Castillo. Za scenariusz i reżyserię odpowiada Cooper Raiff. Za produkcję odpowiada m.in. Dakota Johnson poprzez swoją firmę TeaTime Pictures.

Aleksandra Kupras
  1. Kultura
  2. Kino i TV
  3. Dakota Johnson gwiazdą „Cha Cha Real Smooth”
Proszę czekać..
Zamknij