Znaleziono 0 artykułów
23.11.2023

Daniel Craig na wystawie Planet Omega w Nowym Jorku

23.11.2023
Fot. Materiały prasowe

Odtwórca roli Jamesa Bonda i ambasador Omegi Daniel Craig pojawił się w Chelsea Factory, by obejrzeć legendarne modele zegarków szwajcarskiej marki.

Agent 007 nie byłby tak świetny w swoim fachu, gdyby nie gadżety, które pomagają mu w kolejnych misjach. I pasują do jego nienagannego stylu. Jednym z nich są zegarki szwajcarskiej marki Omega, które można było oglądać na wystawie w nowojorskiej Chelsea Factory.

Najsłynniejsze bondowskie zegarki na ekspozycji w Nowym Jorku 

Obejrzenia kolekcji zgromadzonej w Nowym Jorku nie mógł sobie odmówić Daniel Craig, ambasador Omegi od 2006 roku, kiedy to przyjął rolę w filmie „Casino Royal”. Aktora po wystawie oprowadził Raynald Aeschlimann, Prezydent i Dyrektor Generalny OMEGI. – Nie możemy mówić o Omedze, nie wspominając o Jamesie Bondzie. Superszpieg nosi nasze zegarki od 1995 roku i jestem zachwycony, że Daniel jest tu dziś z nami. W swoich pięciu filmach o 007 naprawdę pomógł wyeksponować precyzję, styl i niezawodność Omegi, a nawet wziął udział w procesie projektowania zegarków – zdradził podczas wydarzenia Raynald Aeschlimann.

Przez ponad ćwierć wieku w filmach o słynnym agencie pojawiały charakterystyczne modele Seamaster. Na wystawie znalazł się więc między innymi Seamaster Diver 300M, który Daniel Craig niedawno jeszcze nosił na planie „Nie czas umierać” – oryginalny filmowy rekwizyt wypożyczony z Muzeum Omegi znajdującego się w Szwajcarii. W zbiorach Planet Omega można było zobaczyć też Seamaster Diver 300M z filmu „Świat to za mało” z 1999 roku, który nosił ówczesny Bond Pierce Brosnan. W Chelsea Factory nie zabrakło też modelu z animowanym deklem, który został wypuszczony w zeszłym roku z okazji jubileusz 60-lecia serii filmowej. 

Fot. Materiały prasowe

Legendarne modele z przeszłości i nowości na wystawie Omegi

Wystawa Planet Omega była okazją, by z bliska zobaczyć nie tylko kultowe zegarki znane fanom przygód Jamesa Bonda. Ekspozycja zwierała zarówno legendarne modele z przeszłości, jak i te z bieżących kolekcji przedstawione w sześciu kategoriach dedykowanych sportowi i Igrzyskom Olimpijskim, przestrzeni kosmicznej, oceanowi, agentowi 007 i precyzji.

Redakcja Vogue.pl
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Daniel Craig na wystawie Planet Omega w Nowym Jorku
Proszę czekać..
Zamknij