Znaleziono 0 artykułów
30.09.2021

Córka Daniela Craiga na premierze nowego filmu o Bondzie

30.09.2021
Ella Laudon i Daniel Craig na premierze filmu "Nie czas umierać" (Fot. Getty Images)

28 września w Royal Albert Hall w Londynie odbyła się światowa premiera długo wyczekiwanego filmu o Jamesie Bondzie, „Nie czas umierać”. Daniel Craig po raz ostatni wcielił się w agenta 007. Na wydarzenie przybyła plejada gwiazd. Pojawiła się tam także córka Daniela, Ella Laudon, która towarzyszyła tacie w tym ważnym dla niego dniu. 

Fiona Laudon była pierwszą żoną Daniela Craiga (dziś jest nią Rachel Weisz). Para pozostawała w związku małżeńskim w latach 1992-1994, a owocem ich miłości jest Ella Laudon.

29-letnia dziś Ella dorastała w Londynie. W wieku 17 lat przeniosła się do szkoły z internatem w Massachusetts. Następnie rozpoczęła studia aktorskie na Uniwersytecie w Nowym Jorku, które przerwała z powodu depresji. Córka Craiga próbowała już swoich sił w przemyśle filmowym i wystąpiła gościnnie w kilku krótkometrażowych produkcjach m.in. w filmie „Texas Road” i „Memory’s Paradigm”.

Na premierze „Nie czas umierać” Ella zaprezentowała się w komplecie od Brunello Cucinelli, inspirowanym modą męską . Białą koszulę zestawiła z czarną marynarką i szerokimi spodniami z wysokim stanem. Włosy upięła w gładki kucyk, a stylizację uzupełniła srebrną biżuterią i szpilkami Jimmy Choo.

Dumny tata pozował z córką do zdjeć. Sam tego dnia postawił na marynarkę od Andersona & Shepparda, spodnie Henry’ego Poole’a i zegarek Omega.

Ella Laudon nie jest jedynym dzieckiem Daniela Craiga. Aktor ma jeszcze córeczkę z Rachel Weisz, która urodziła się w 2018 roku. W wywiadzie dla „Candis Magazine” z 2021 roku zdradził, że nie zamierza zostawić dzieciom swojego majątku.

„Nie chcę zostawiać wielkich sum następnemu pokoleniu. Uważam, że dziedziczenie jest dość niesmaczne. Moja filozofia brzmi: pozbądź się pieniędzy lub oddaj je zanim odejdziesz” - powiedział aktor.

Aleksandra Kupras
  1. Ludzie
  2. Portrety
  3. Córka Daniela Craiga na premierze nowego filmu o Bondzie
Proszę czekać..
Zamknij