Znaleziono 0 artykułów
28.07.2022

Deacon Phillippe rozpoczyna karierę aktorską

28.07.2022
Fot. Getty Images

Deacon Phillippe, syn Reese Witherspoon i Ryan’a Phillippe’a, rozpoczyna karierę aktorską. 18-latek wystąpi gościnnie w netfliksowym serialu dla nastolatków, „Jeszcze nigdy…”.

Deacon Reese Phillippe urodził się 23 października 2003 roku. Jest synem aktorów, Reese Witherspoon i Ryan’a Phillippe’a, którzy razem wychowują jeszcze 22-letnią córkę, Avę Phillippe.

Nastolatek stawia już pierwsze kroki w świecie show-biznesu. Chłopak produkuje muzykę pod pseudonimem „Deacon”. – Kiedy pewnego dnia słuchałem radia w samochodzie mojego taty, coś nagle zaskoczyło. Zrozumiałem, że muzykę tworzą nie tylko wokaliści. Zapragnąłem być producentem – mówił portalowi „Interview” w 2020 roku. Zapytany, czy zamierza iść w aktorskie ślady swoich rodziców, odparł: – To zdecydowanie coś, co mnie interesuje.

Fot. Getty Images

Na aktorski debiut nie musieliśmy czekać długo. Deacon wystąpi w trzecim sezonie „Jeszcze nigdy…”, serii dla nastolatków, Mindy Kaling, która tworząc go inspirowała się własną młodością. Co ciekawe, Kaling stanęła również za kamerą trzeciej części „Legalnej blondynki” – hitu z Reese Witherspoon w roli głównej.

Bohaterka serialu „Jeszcze nigdy…”, Devi Vishwakumar, dorasta na amerykańskich przedmieściach w rodzinie imigrantów z Indii. Dziewczyna musi mierzyć się z traumą jaką jest śmierć ojca oraz konfliktem z matką. Do tego dochodzą uczucia związane z pierwszymi miłościami. W komedii poruszono także wątki szkolnych sukcesów, porażek oraz różnic kulturowych.

Jak podają zagraniczne media, Deacon Phillippe wcieli się w role Parkera, bogatego dziecka z prywatnej szkoły. Trzeci sezon „Jeszcze nigdy…” ukaże się na Netfliksie już 12 sierpnia tego roku.

Aleksandra Kupras
  1. Kultura
  2. Kino i TV
  3. Deacon Phillippe rozpoczyna karierę aktorską
Proszę czekać..
Zamknij