Znaleziono 0 artykułów
22.08.2022

Demi Lovato o traumatycznym związku ze starszym mężczyzną

22.08.2022
Fot. Chelsea Lauren/Shutterstock /East News

17 sierpnia Demi Lovato wypuściła singiel „29”. W piosence śpiewa o dwunastoletniej różnicy wieku między nią, a jej byłym partnerem. Utwór rozpoczął dyskusję na temat mężczyzn umawiających się z dużo młodszymi dziewczynami.

20 sierpnia Demi Lovato świętowała swoje 29 urodziny. Trzy dni wcześniej wypuściła singiel „29”, w którym poruszyła temat związku z dużo starszym od siebie mężczyzną. Treść utworu najprawdopodobniej odnosi się do Wilmera Valderrama – Lovato miała zaledwie 17 lat, kiedy go poznała, natomiast aktor wspomniane 29. Para umawiała się od 2010 do 2016 roku. Choć gwiazda oficjalnie nie potwierdziła, że to o nim mówi w tekście piosenki, w wywiadzie dla „Apple Music” wyznała: – Kłamałabym, gdybym powiedziała, że nie stresowałam się wypuszczając ten singiel. Ale wiedziałam, że muszę to zrobić. Chciałam wyznać swoją prawdę. Natomiast w rozmowie z portalem „Lowe” dodała: – Czasem lepiej powiedzieć mniej. Nie chcę odpowiadać na pytania, bo uważam, że ta piosenka wszystko wyjaśnia.

W utworze Lovato słyszymy: „Byłam zbyt młoda by pić wino. Zaledwie pięć lat wcześniej zaczęłam miesiączkować. Uczennica i nauczyciel. Dalecy od niewinności, nie wiedziałam czym jest zgoda (…) W końcu mam 29 lat. Zabawne, to tyle, ile ty miałeś wtedy. Myślałam wtedy, że to moje nastoletnie marzenie, fantazja. Tylko czy była to moja czy twoja? Ja miałam 17, ty 29”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato)

Piosenka wywołała duże poruszenie wśród fanek gwiazdy. Młode kobiety zaczęły dzielić się w sieci swoimi doświadczeniami z umawianiem się ze starszymi mężczyznami, ale singiel wywołał także dyskusję na temat groomingu – uwodzenia i wykorzystywania seksualnego dzieci przez znane im osoby.

„Miałam 16 lat, a on 25. Za kilka miesięcy skończę 25 lat. Doskonale wiem, o czym śpiewasz. Dobrze wiedzieć, że nie jestem w tym sama”, „Płaczę z myślą o mamie, która poznała mojego ojca, gdy miała 15 lat. Teraz zmaga się z przemocą finansową i emocjonalną”, „Miałam wtedy 17 lat, on był dziewięć lat starszy. Dopiero teraz widzę, jak mną manipulował”, „Miałam 17 lat, a on 37. Dziś mam 28 i nie wyobrażam sobie, że mogłabym się spotykać z kimś poniżej 25 roku życia. To jest tak ogromna przepaść w rozwoju emocjonalnym. Nastolatki myślą, że są takie dorosłe. A to nieprawda”, piszą internautki w komentarzach pod utworem na YouTubie. Piosenkę wykorzystują także na TikToku, gdzie dzielą się własnymi historiami w filmikach nagranych do słów: „Trzymanie mnie w uścisku, idealnie wpisało się w moją relację z ojcem. Jesteś dwanaście lat starszy. Widzę, że jesteś typem kolekcjonera. Może to nie ma znaczenia, ale teraz wiem lepiej. Ponieważ w końcu sama mam 29 lat”.

@takeyoutocourt This song has me sobbing. I’m so thankful we can now stand up and talk against grooming. I’m in my healing journey and getting to the other side. Groomed and manipulated for years. 17 would never cross my mind!!! Thank you Demi for writing this song it is so healing 😭😭 #29 #demilovato #17 #grooming #groomed #ex #divorce #divorcetiktok #toxic #toxicex ♬ 29 - Demi Lovato

Wilmer Valderram nie zabrał głosu w sprawie utworu. Po rozstaniu z Demi w 2016 roku, zaczął umawiać się z jedenaście lat młodszą modelką Amandą Pacheco, której oświadczył się w 2020 roku. Rok później powitali na świecie swoje pierwsze dziecko.

Aleksandra Kupras
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. Demi Lovato o traumatycznym związku ze starszym mężczyzną
Proszę czekać..
Zamknij