Znaleziono 0 artykułów
21.02.2023

Znak zodiaku a język miłości

21.02.2023
(Fot. Acielle / Style du Monde)

Każdy zna uniwersalny język miłości, ale wyraża uczucia inaczej. Byk potrzebuje komplementów, Bliźnięta dotyku, Rak bliskości – sprawdzamy, jak kochają osoby spod różnych znaków zodiaku.

Baran: Przyjemny płomień

Barany uwielbiają być obsypywane komplementami. Chcą czuć się dla partnera numerem jeden. Pewności siebie dodaje im to, że potrafią sprawić ukochanej osobie przyjemność. Z tym płomiennym i pełnym pasji znakiem zodiaku rezonują szczere zapewnienia o uczuciu.

Byk: Dotyk   

Jako znak ziemi Byk potrzebuje kontaktu fizycznego. Dotyk, przytulanie i uściski to sposób, w jaki ten zmysłowy znak zodiaku wyraża uczucia. Byk preferuje komunikację niewerbalną. Pragnie bliskości – dadzą mu ją dnie spędzone na patrzeniu sobie w oczy i trzymaniu się za ręce.

Bliźnięta: Dobry humor

Dzięki swojej łagodnej naturze Bliźnięta potrafią zobaczyć jasne strony każdej sytuacji. To przekłada się na ich czułe podejście do związków. Z osobami, które kochają, porozumiewają się żartami. Luz, radość, wygłupy – spotykając się z Bliźniętami, przygotuj się na dużo śmiechu.

Rak: Blisko, bliżej, najbliżej

Rak czuje się komfortowo w towarzystwie ludzi, z którymi łączą go podobne zainteresowania. Mądrze spędzony czas z tą jedną osobą, którą uwielbia, pozwoli mu wyjść z kokonu. O ile nie podejmuje zbędnego ryzyka, nikt nie musi obawiać się o przyszłość tego związku. Głębokie porozumienie rozwinie się szybko, gdy tylko wszyscy odsłonią głębię.

(Fot. Acielle / Style du Monde)

Lew: Obietnica daje odwagę

Lew boi się, że może pozostać niedostrzeżony, dlatego potrzebuje ciągłych dowodów uwielbienia. To pozwoli wzmocnić jego poczucie własnej wartości, dając mu szansę na otwarcie się na czystą, naturalną i bezwarunkową miłość. Obietnice miłości, które otrzymuje lew, pozwalają mu też na bycie odważnym.

Panna: Czyny, nie słowa

Ponieważ Panna ma tendencję do znajdowania sensu w prozaicznych szczegółach, będzie zwracała uwagę na to, jak jest traktowana przez osobę, którą ubóstwia. Dla tego znaku ziemi miłość to nie to, co ktoś mówi lub obiecuje na przyszłość, ale czyny. To, czy uda się zdobyć jej serce, okaże się w praktyce.

Waga: Świat u stóp

Waga lubi rozpieszczać innych prezentami, za pomocą których podkreśla najgłębsze emocje, bo komunikowanie ich werbalnie może być dla niej trudne. Oznacza to, że zabierze partnera na wieczór w najmodniejszym klubie z butelkami najlepszego szampana. Gdyby Waga mogła rzucić cały świat do stóp osoby, którą kocha, na pewno by to zrobiła.

Skorpion: Iskry lecą

Skorpion, który lubi, by jego miłosne przedsięwzięcia miały temperaturę wrzenia, musi czuć pasję. Nawet jeśli kłóci się przez całą noc ze swoim partnerem, Skorpionowi przyjemność sprawia napięcie, od którego aż iskry lecą. Wtedy czuje, że bliskiej mu osobie naprawdę na nim zależy. Gdy bardzo zaangażuje się w związek, zlewa się w jedno ze swoją drugą połówką.

Strzelec: Na koniec świata

Jeżeli chodzi o romantyczne relacje, łucznik nie zgodzi się na nic innego niż wielkie emocje. Oznacza to, że zdobędzie każdy szczyt w poszukiwaniu miłości. Dla Strzelca liczy się przygoda, dlatego przeszuka cały świat w poszukiwaniu drugiej połówki.

(Fot. Acielle / Style du Monde)

Koziorożec: Czułe słówka

Koziorożec jest znany z powściągliwości, jeśli chodzi o jego intymne uczucia. Rzadko okazuje uczucia. Ale gdy naprawdę się zakocha, połączy go z najbliższą osobą naprawdę głęboka więź. Nigdy nie będzie taić emocji i znajdzie ukojenie w czułych słówkach wymienianych w ramionach swojego partnera.

Wodnik: Flirt intelektualny

Rozmowy na różne tematy, od poezji po inwazje obcych, podtrzymają zainteresowanie Wodnika obiektem jego uczuć. O ile rozmówca jest do nich przygotowany, bo Wodnik to jeden z najmądrzejszych znaków zodiaku. Droga do jego serca prowadzi więc przez potyczki intelektualne. Jeśli chcesz zupełnie zawrócić w głowie temu władcy wody, wybierz kontrowersyjny temat i przedyskutuj go z nim. Przekomarzanie uzna za ekscytujący flirt.

Ryby: Wspólna przyszłość

Nic nie przeszkodzi Rybom w osiągnięciu określonej wizji ich przyszłości – poza kimś, kto w nie nie wierzy. Szukanie partnera, który nie tylko je wspiera, lecz także pomaga Rybom spełnić ich marzenia, może zająć całe życie. Ale gdy już znajdą tę osobę, Ryby łatwo nie odpuszczą. Na ich idealny związek składa się planowanie lepszego życia i wspólna praca, by takim się stało.

Artykuł oryginalnie ukazał się na Vogue.co.uk. 

Lisa Stardust
Proszę czekać..
Zamknij