Znaleziono 0 artykułów
16.06.2024

Książę Louis skradł show podczas parady Trooping The Colour

16.06.2024
(Fot. Getty Images)

Co odpowiedział książę Louis, gdy księżniczka Charlotte kazała mu się zachować? „Nie”. Najmłodszy syn księcia Williama i księżnej Kate po raz kolejny skradł show podczas parady Trooping The Colour i przywołał uśmiech na twarzy licznych poddanych.

Tegoroczna parada Trooping The Colour w Londynie była nieco poważniejsza niż zwykle. Pomimo faktu, że wydarzenie – zwane także paradą urodzinową króla – odbywa się w czerwcu wyłącznie w nadziei na dobrą pogodę, członków rodziny królewskiej i poddanych w The Mall spotkał ulewny deszcz. (Premier Wielkiej Brytanii Rishi Sunak ewidentnie był nieprzekonany, że jego ogłoszenie o wcześniejszych wyborach wywołało wystarczającą liczbę lekko histerycznych memów, bo po raz kolejny zapomniał parasola).

Mówiąc poważniej, podczas ceremonii Trooping The Colour 15 czerwca księżna Kate pojawiła pojawiła się publicznie po raz pierwszy od Bożego Narodzenia 2023 roku. W styczniu księżna Walii przeszła poważną operację jamy brzusznej i ujawniła później, że w marcu rozpoczyna chemioterapię. W międzyczasie król Karol III wyznał, że w lutym, niecałe 18 miesięcy od rozpoczęcia swoich rządów zdiagnozowano u niego raka.

(Fot. Getty Images)

Książę Louis rozbawił Brytyjczyków: ziewał, stroił miny i tańczył na balkonie pałacu Buckingham 

Dzięki Bogu za księcia Louisa, który, jak co roku, poprawił nastrój na balkonie pałacu Buckingham. Biorąc pod uwagę, że sześcioletni MVP królewskich wydarzeń był znany z zakrywania uszu i krzyczenia podczas przelotów RAF-u oraz ziewania podczas wydarzeń takich jak koronacja, fani Windsorów mieli oczy szeroko otwarte na dzisiejsze wybryki. Na szczęście wydaje się, że młody książę jeszcze nie wyrósł z fazy strojenia min.

Czwarty w kolejce do tronu książę Louis rozbawił Brytyjczyków: machał oburącz w zdecydowanie mało królewski sposób, pociągał za sznurki do zasłon pałacu Buckingham, a księżniczka Charlotte musiała kazać mu stać nieruchomo podczas hymnu narodowego. (Zwykle nie toleruję czytania z ruchu warg, ale chciałbym podziękować osobie, którą tabloidy zatrudniły do rozszyfrowania jednowyrazowej reakcji Louisa na polecenie siostry, aby się zachowywał. Brzmiała ona: „Nie”).

Jednak to Szkocka Gwardia, która wykonała utwór „Highland Laddie”, wywołała najlepszą reakcję Louisa. Syn Kate wykonywał mały taniec, podczas gdy dudziarze maszerowali obok. „Proszę, przestań” – powiedziała do niego 9-letnia księżniczka Charlotte. Louis, co nie było zaskoczeniem, zignorował ją.

Artykuł ukazał się oryginalnie na Vogue.co.uk

Hayley Maitland
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. Książę Louis skradł show podczas parady Trooping The Colour
Proszę czekać..
Zamknij