Znaleziono 0 artykułów
23.04.2024

Książę Louis skończył 6 lat. Jego zdjęcie pojawiło się na profilu Kate i Williama

23.04.2024
Książę Louis (Fot. Getty Images)

Ciężki czas brytyjskiej rodziny królewskiej, który zaczął się od ogłoszenia choroby nowotworowej króla Karola, a następnie równie niebezpiecznego dla życia schorzenia księżnej Kate, przełamuje radosna chwila celebracji szóstych urodzin księcia Louisa. Z tej okazji do sieci trafiło nowe zdjęcie syna księcia Williama i Kate.

We wtorek 23 kwietnia oficjalny profil księcia i księżnej Walii opublikował nowe zdjęcie księcia Louisa. Post powstał z okazji szóstych urodzin najmłodszego potomka Kate i Williama. Na zdjęciu zrobionym przez Kate widać księcia Louisa jako uśmiechniętego chłopca, ubranego w koszulę w kratę i pozującego na trawie. Fotografia została podpisana życzeniami: „Wszystkiego najlepszego z okazji 6. urodzin, książę Louis!” oraz krótkim podziękowaniem za napływające przez Instagram życzenia.

Księżna Kate od lat sama portretuje członków rodziny królewskiej z okazji ich urodzin. Nie inaczej jest w tym roku

Para Książęca nie zdradziła, jak planuje spędzić urodziny chłopca, jednak biorąc pod uwagę okoliczności można spodziewać się, że rodzinna celebracja odbędzie się w ścisłym gronie. Pomimo trudnej sytuacji księżna Kate podtrzymała tradycję i jako zapalona fotografka sama zrobiła zdjęcie Louisowi. Innym urodzinowym zwyczajem praktykowanym przez Kate jest też pieczenie swoim dzieciom urodzinowego tortu.

Obchodzący dziś urodziny książę Louis urodził się 23 kwietnia 2018 roku. Jest najmłodszym dzieckiem książęcej pary, czwartą osobą w kolejce do tronu, po swoim ojcu i starszym rodzeństwie. Nie jest też jedyną osobą w rodzinie królewskiej, która obchodzi urodziny w najbliższym czasie. Jego starsza siostra Charlotte w maju skończy 8 lat, a kuzyn – syn Meghan i Harry’ego, Archie Mountbatten-Windsor – kilka dni później będzie obchodził czwarte urodziny.

Aleksandra Łukaszek
Proszę czekać..
Zamknij