Znaleziono 0 artykułów
08.05.2023

Księżna Kate i księżniczka Charlotte w projektach brytyjskich marek na koncercie koronacyjnym

08.05.2023
Fot. Getty Images

Podczas sobotniej koronacji Karola III księżna Kate i księżniczka Charlotte skradły show w skromnych, lecz wyrafinowanych kreacjach z kolekcji domu mody McQueen. Na niedzielnym koncercie, stanowiącym kolejny punkt uroczystych obchodów historycznego wydarzenia, księżna Walii i jej ośmioletnia córka ponownie zachwyciły stylizacjami, które są projektami brytyjskich marek.

Dużo ostatnio mówi się o nowym stylu Kate jako księżnej Walii – docenia się jej odważne, ale zgodne z oficjalnym dress code’em stylizacje, przywiązanie do projektów brytyjskich marek i eleganckie fasony godne przyszłej, nowoczesnej królowej.

Ośmioletnia księżniczka Charlotte nosi sukienki z kolekcji ulubionej marki księżnej Kate

Na koronacji Karola III księżna Kate pojawiła się w oficjalnym stroju z kolekcji domu mody Alexander McQueen, który okrasiła wyrafinowanymi akcesoriami, z okazałą ozdobą na włosy na czele. Kroku dotrzymywała jej ośmioletnia córka, księżniczka Charlotte, w zestawieniu dopasowanym do stylizacji mamy – w kremowej sukience i płaszczyku, także od McQueena.

Na niedzielnym koncercie 7 maja matka i córka kontynuowały tę znakomitą passę. Kate wyróżniała się wśród honorowych gości czerwony garniturem, złożonym ze spodni cygaretek i marynarki o asymetrycznym kroju, a Charlotte adekwatną do wieku, ale i niezwykle elegancką plisowaną sukienką z kołnierzykiem. Księżna Walii dopilnowała, by na tak ważne wydarzenie po raz kolejny wybrać projekty ulubionych brytyjskich marek. Jej stylizacja ponownie była dziełem dyrektorki kreatywnej McQueen Sary Burton, z kolei córkę ubrała w projekt założyciela marki Self-Portrait Hana Chonga. Sama w przeszłości wielokrotnie wybierała looki z jego kolekcji – ostatnio chociażby podczas uroczystej i poprzedzającej koronację kolacji w pałacu Buckingham.

Redakcja Vogue.pl
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Księżna Kate i księżniczka Charlotte w projektach brytyjskich marek na koncercie koronacyjnym
Proszę czekać..
Zamknij