Znaleziono 0 artykułów
11.03.2024

Księżna Kate zdjęciem z dziećmi powraca po długiej nieobecności

11.03.2024
Księżna Kate zdjęciem z dziećmi powraca po długiej nieobecności (Fot. Getty Images)

Najnowsze zdjęcie księżnej Kate opublikowane z okazji Dnia Matki, który jest w Wielkiej Brytanii obchodzony 10 marca, zadaje kłam plotkom o jej tajemniczym „zniknięciu” po operacji.

Księżna Walii zadaje kłam plotkom. Oficjalne zdjęcie księżnej ukazało się na profilu jej i księcia Walii na Instagramie.

Księżna Kate pojawiła się na zdjęciu opublikowanym z okazji Dnia Matki

Niespełna tydzień temu Kate Middleton sprawiła, że internet zawrzał. I nie, nie chodziło o nowy look z czerwonego dywanu, ani o biżuterię z jej ogromnej kolekcji, lecz o jej nieobecność. Co oznacza „zniknięcie” cieszącej się ogromną popularnością żony księcia Williama? Kate nie widziano wszak od Gwiazdki.

Brak zdjęć księżnej Walii nie powinien dziwić. Pałac Buckingham ogłosił, że po operacji jamy brzusznej, którą podobno przeszła w połowie stycznia, „zgodnie z obowiązującymi obecnie zaleceniami lekarzy, prawdopodobnie powróci do swoich obowiązków dopiero po Wielkanocy”.

Kate Middleton postanowiła raz na zawsze uciąć wszystkie plotki. Choć księżna dochodzi do siebie w Adelaide Cottage, poświęciła trochę czasu na opublikowanie posta na swoim profilu na Instagramie. Podzieliła się swoim zdjęciem z trójką dzieci, księciem Jerzym (10 lat), księżniczką Charlotte (8 lat) i księciem Louisem (5 lat).

Zdjęcie żony i dzieci wykonał książę William

„Dziękuję za wasze miłe życzenia i nieustające wsparcie, które otrzymywałam od was przez ostatnie dwa miesiące. Życzę wszystkim szczęśliwego Dnia Marki. C.” Litera „C” na końcu oznacza oczywiście, że post został podpisany przez samą Catherine Middleton.

Księżna Walii poinformowała też, że fotografia została wykonana przez jej męża na początku 2024 roku, gdy Middleton w otoczeniu rodziny dochodziła do siebie po operacji.

Czy internauci przestaną snuć niedorzeczne teorie spiskowe? A może ta publikacja tylko doleje oliwy do ognia? Zaraz po publikacji internauci zaczęli podejrzwać, że fotografia została poddana obróbce. Zauważyli np. brak obrączki na palcu księżnej. Niektórzy zarzucili nawet, że kadr to dzieło sztucznej inteligencji. Księżna odniosła się do zarzutów: „Jak każda fotografka amatorka czasami eksperymentuję z obróbką zdjęć. Przepraszam za zamieszanie, jakie mogła wywołać ta publikacja”, napisała żona księcia Williama. 

Artykuł ukazał się oryginalnie na vogue.es.

Zobaz także:

 

Tatiana Ojea
Proszę czekać..
Zamknij