Znaleziono 0 artykułów
19.12.2023

Kate Middleton na niepublikowanym zdjęciu z dzieciństwa wygląda jak jej syn Louis

19.12.2023
Syn księcia Williama, Louis jest uderzająco podobny do mamy. Fot. Getty Images

Księżna Kate publikuje niepokazywaną wcześniej fotografię rodzinną sprzed 40 lat. Na zdjęciu świętuje jako dwulatka i do złudzenia przypomina swojego synka, księcia Louisa. 

Ciemny sweterek, biały kołnierzyk i plastikowe koraliki. Dziewczynka na zdjęciu sprzed 40 lat pewnie bawiła się, w księżniczki, dziś nosi zaszczytny tytuł księżnej Walii. Trudno nie uśmiechnąć się patrząc na zdjęcie Kate Middleton z dzieciństwa.

Księżna Kate na prywatnym zdjęciu z rodzinnego albumu

Niepublikowane wcześniej zdjęcie sprzed ponad 40 lat, które udostępniła w mediach społecznościowych jest elementem kampanii Shaping Us, której celem jest podnoszenie świadomości wpływu jakości pierwszych lat życia na dorosłość.

Jak mówią związani z akcją eksperci, życie prenatalne i wczesne dzieciństwo to czas kiedy mózg człowieka rozwija się najintensywniej, dlatego troska o dostarczanie dziecku odpowiednich interakcji, stworzenie przyjaznego, ale też bodźcującego środowiska do życia, to dbałość o jego rozwój i lepszy start w dorosłe życie. Zbliżające się święta, czas z bliskimi staje się doskonałą okazją do wspólnego przezywania ważnych chwil, rozmów, zabaw, czy kolędowania, które członkowie rodziny królewskiej kultywują jako tradycję.

W kampanię, która trwa już prawie od roku i księżna angażuje się intensywnie zwracając się również do innych, zachęcając aby za jej przykładem i udostępnili nostalgiczne zdjęcia pokazujące jak we wczesnym dzieciństwie obchodzili święta.

Najmłodszy syn księżnej wygląda jak mama w jego wieku

Jedak to, co uderzające w fotografii Kate, to podobieństwo z Louisem. Najmłodszy syn Kate, który w tym momencie ma pięć lat, odznacza się identycznymi proporcjami i wyrazem twarzy co mama przed laty. Aby się o tym przekonać wystarczy spojrzeć na portret księcia Louisa, który został wykonany z okazji drugich urodzin.  I choć Kate Middletone lubiła podkreślać rodzinną ciągłość stylizując się delikatnie na księżną Dianę wraz z dziećmi, to w tym wypadku, wystarczyły geny. Ubrania czy dodatki nie były już potrzebne.

Dzieci księżnej Kate i Williama

Potomstwo królewskiej pary to trójka dzieci. Poza Louisem jest jeszcze George – syn obchodził 22 lipca swje dziesiąte urodziny oraz księżniczka Charlotte, która 11 maja skończyła osiem lat.

Marta Szwarc
  1. Ludzie
  2. Portrety
  3. Kate Middleton na niepublikowanym zdjęciu z dzieciństwa wygląda jak jej syn Louis
Proszę czekać..
Zamknij