Znaleziono 0 artykułów
20.09.2021

Księżniczka Beatrycze urodziła córkę

20.09.2021
(Fot. Niviere David/ABACAPRESS.COM/Abaca/East News)

Córka księżniczki Beatrycze i Edoardo Mapellego Mozziego jest już na świecie. Pałac Buckingham podaje, że królowa Elżbieta II jest zachwycona prawnuczką.

Księżniczka Beatrycze urodziła córkę. Pałac Buckingham ogłosił w poniedziałek, że ona i jej mąż Edoardo Mapelli Mozzi powitali na świecie swoje pierwsze dziecko 18 września o 23.42. Dziewczynka przyszła na świat w londyńskim szpitalu Chelsea and Westminster, ważyła 2,7 kg.

Księżniczka Beatrycze, dziewiąta w kolejce do tronu, jest najstarszą córką Sary Ferguson i księcia Yorku – Andrzeja. Edoardo Mapellego Mozziego, potentata nieruchomości o włosko-angielskich korzeniach poślubiła w lipcu 2020 roku. Ich córka jest 12. prawnuczką królowej Elżbiety II, która – jak zapewnia Pałac Buckingham – jest zachwycona wiadomością o jej narodzinach. Jest też kuzynką urodzonego w lutym 2021 roku Augusta Brooksbanka, syna księżniczki Eugenie i jej męża Jacka Brooksbanka. 

W czerwcu tego roku urodziła się córka Meghan Markle i księcia Harry’ego.  Lilibet Diana Mountbatten-Windsor dostała imię na cześć babki Harry’ego – Elżbietę II nazywano w rodzinie Lilibet.  

Materiał w oryginale został opublikowany na Vogue.co.uk.

Kerry McDermott
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. Księżniczka Beatrycze urodziła córkę
Proszę czekać..
Zamknij