Znaleziono 0 artykułów
08.10.2023

Lenny Kravitz wraca do wiralowego szala XXL w swoim pierwszym poście na TikToku

08.10.2023
Fot. East News

Pierwszy post na TikToku Lenny’ego Kravitza jest znakomity. Piosenkarz pojawił się w swoim legendarnym szalu, który jest wielki niczym koc. W tym roku nikt lepiej nie powitał jesieni.

Wyobraź sobie, że jest rok 2012. Lenny Kravitz wychodzi na spacer po Nowym Jorku. Jest ubrany w skórzany płaszcz, wełnianą czapkę i robiony na drutach brązowy szal, który jest wielki niczym koc.

Ten oversize’owy dodatek natychmiast stał się wiralem: zainspirował tysiące memów i pobudził kreatywność internautów, którzy przy pomocy Photoshopa wciąż go wydłużali. – Nie mogę się uwolnić od tego szalikażartował Lenny Kravitz w 2018 r.

Teraz sam postanowił ponownie włączyć go do swojej garderoby. W pierwszym nagraniu na TikToku Lenny Kravitz znowu pojawia się w swoim kultowym szalu.

@lennykravitz It’s the first day of fall. #autumn #scarves #LennyKravitz ♬ original sound - Lenny Kravitz

 

W tiktokowym debiucie opublikowanym w ostatni weekend września Kravitz idzie przez park owinięty oryginalnym brązowym szalem XXL. – Chwyć za swój wielki szal, to pierwszy dzień jesieni – mówi. Tym razem zestawił go z elegancką, skórzaną, zapinaną na zamek kurtką, jeansowymi dzwonami i zamszowymi butami.

Powracanie do wywołującego ogromne emocje internautów dodatku jest zręcznym zagraniem z jego strony i TikTok oczywiście to docenił. „Nie jestem w stanie wymarzyć sobie nikogo lepszego, kto mógłby poinformować mnie, że dziś jest pierwszy dzień jesieni” – skomentowała jedna z fanek. „Lenny Kravitz to moja dyniowa latte” – zażartowała inna. W dziesiątkę trafia komentarz, że: „Lenny Kravitz to nasza jesienna Mariah Carey”. Bo jeśli Mariah jest królową Bożego Narodzenia, Lenny z całą pewnością wkłada koronę na chwilę przed nią.

Artykuł ukazał się oryginalnie na Vogue.com

 

Christian Allaire
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Lenny Kravitz wraca do wiralowego szala XXL w swoim pierwszym poście na TikToku
Proszę czekać..
Zamknij