Znaleziono 0 artykułów
29.06.2022

Lila Moss gwiazdą pokazu Jacquemusa

29.06.2022
Fot. Getty Images

Lila Moss prosto ze strefy VIP na Glastonbury, gdzie bawiła się z najlepszą koleżanką Stellą Jones, trafiła na wybieg Simona Porte Jacquemusa w południowej Francji.

Był to debiut 19-letniej modelki na wybiegu Jacquemusa (w przeszłości francuski projektant organizował pokazy na polach lawendy i pszenicy). Lila zamieniła swój festiwalowy strój – dżinsy w paski i kurtkę Marfa Stance – na stylizację nr 22 z kolekcji Le Papier, którą projektant odszedł od charakterystycznych różów i pomarańczy.

Lilę przemierzającą wybieg w kurtce i dopasowanych spodniach obserwowała Victoria Beckham, która pojawiła się, aby wesprzeć swojego przyjaciela Simona (aczkolwiek ubrana w rzeczy z kolekcji własnej marki na nowy sezon).

Fot. Acielle, Style du Monde

Pojawienie się Moss na pokazie obok Jill Kortleve i Adut Akech jest kolejnym dowodem na to, że niedługo osiągnie status supermodelki. Po dołączeniu do mamy Kate na pokazie Fendace, pod koniec ubiegłego roku, nastolatka po raz pierwszy pojawiła się na okładce brytyjskiego Vogue’a w maju. We wrześniu zarządzi na tygodniach mody.

Artykuł ukazał się na Vogue.co.uk.

Kerry McDermott
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Lila Moss gwiazdą pokazu Jacquemusa
Proszę czekać..
Zamknij