Znaleziono 0 artykułów
22.07.2022

Słodkie retro: Nowy styl Seleny Gomez

22.07.2022
Selena Gomez (Fot. Getty Images)

Selena Gomez ma bardzo pracowite lato, ponieważ promuje nowy sezon serialu Hulu „Zbrodnie po sąsiedzku” i swoją linię kosmetyków Rare Beauty. Na wszystkie te wydarzenia aktorka wybiera słodkie, letnie stylizacje w klimacie retro.

Gwiazda i jej wieloletnia stylistka Kate Young stworzyły nowy, świeży styl, który jest inspirowany modą lat 60. Szczególnie upodobały sobie jeden z symboli tamtej dekady – spódniczki mini. Na początku lipca Gomez pojawiła się w Paryżu na imprezie Rare Beauty w dwuczęściowym komplecie Alaïa w kratkę, na który składały się crop top i plisowana spódnica mini, i w białych szpilkach (na uwagę zasługuje też torebka w kształcie serca). Następnie w Mediolanie zaprezentowała się w total looku od Prady: szmaragdowej koszuli zapinanej na guziki, pasiastej plisowanej spódnicy mini (wyczuwamy tu pewien motyw) oraz czarnych szpilkach. Jeszcze jeden przemyślany akcent? Selena wybrała paryską markę w Paryżu i włoską we Włoszech.

(Fot. Getty Images)

Gomez utrzymywała swoje stylizacje w klimacie lat 60. także później, prezentując kolejny modny look, tym razem w Londynie. Na imprezie promocyjnej Rare Beauty pojawiła się w żółtej sukience Glemaud z kwadratowym dekoltem, do której dobrała sandały na obcasie z PVC oraz złote kolczyki koła. Także fryzurą nawiązała do szyku retro. Wszystkie te kreacje to dowód tego, że lato to najlepszy czas na eksperymenty i wypróbowanie nowego stylu. I coś nam mówi, że czeka nas jeszcze wiele takich powrotów do przeszłości.

(Fot. Getty Images)

Artykuł ukazał się oryginalnie na Vogue.com.

Christian Allaire
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Słodkie retro: Nowy styl Seleny Gomez
Proszę czekać..
Zamknij