Znaleziono 0 artykułów
31.08.2022

Pierścionek zaręczynowy Jennifer Lopez

31.08.2022
Fot. Getty Images

Zielone diamenty to jedne z najrzadszych i najcenniejszych kamieni szlachetnych. Nic dziwnego, że jeden z nich znalazł się w pierścionku zaręczynowym Jennifer Lopez, która niedawno poślubiła miłość swojego życia, Bena Afflecka.

Kolekcja biżuterii Jennifer Lopez dorównuje tej należącej do Elizabeth Taylor, zwłaszcza w kwestii pierścionków zaręczynowych. W ciągu ostatnich lat gwiazda nosiła aż sześć modeli. Ale kamienie szlachetne wybrane przez jej obecnego męża, Bena Afflecka, są najbardziej wyjątkowe.

Zacznijmy od różowego diamentu od Harry’ego Winstona, który dostała od laureata Oscara w 2002 roku. – Spojrzałam na ten pierścionek i pomyślałam: „O mój Boże” – powiedziała J.Lo w rozmowie z Diane Sawyer na początku pierwszej dekady XXI wieku. – To była po prostu najwspanialsza rzecz na świecie. Wyceniany wtedy na milion dolarów 6,10-karatowy kamień zapoczątkował trend na pierścionki z różnobarwnymi diamentami. 

Drugi pierścionek zaręczynowy, który J.Lo dostała od Afflecka, jest jeszcze bardziej niezwykły – w jego centrum znajduje się zielony diament pozyskany przez Ilana Portugaliego z Beverly Hills Diamonds (za projekt biżuterii odpowiadały Tamara Rahaminov i Nicol Goldfiner z Rahaminov Diamonds). Zieleń to drugi najrzadszy odcień diamentu (na pierwszym miejscu znajduje się czerwień), a dodatkowo to kolor o wyjątkowym znaczeniu dla Lopez. „Zawsze powtarzam, że zielony to mój szczęśliwy kolor”, napisała w swoim newsletterze On The JLo. „Może pamiętacie pewną zieloną suknię. Zdałam sobie sprawę, że wiele niesamowitych rzeczy w moim życiu wydarzyło się wtedy, gdy byłam ubrana na zielono”. 

Portugali, specjalista od diamentów, który wcześniej pracował dla Van Cleef & Arpels i Harry’ego Winstona, przyznaje, że dzięki barwie diamentu pierścionek Lopez jest niepowtarzalny. „Spośród diamentów o fantazyjnych kolorach najrzadszymi i najbardziej pożądanymi są naturalnie zielone kamienie o nasyconej barwie”, napisał na Instagramie, gdy Bennifer podzielili się ze światem wiadomością o swoich zaręczynach, dodając, że kolor ten „synchronizuje naturę i spokój”, a także, że jest kojarzony ze „szczęściem i dobrobytem”. Dla Bennifer różowe diamenty to już przeszłość? Niekoniecznie! Niedawno Portugali pomógł Affleckowi w znalezieniu prezentu urodzinowego dla żony – kolczyków z zielonymi diamentami otoczonymi różowymi kamieniami.

Oryginalny materiał ukazał się na stronie Vogue.co.uk.

Hayley Maitland
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Pierścionek zaręczynowy Jennifer Lopez
Proszę czekać..
Zamknij