Znaleziono 0 artykułów
19.01.2023

Willa z drugiego sezonu „Białego Lotosu” dostępna na Airbnb

19.01.2023
Fot. Stefano Corso

Villa Tasca, architektoniczna perełka pochodząca z XVI wieku, międzynarodową sławę zdobyła po tym, jak pojawiła się w drugim sezonie „Białego Lotosu”. Teraz sycylijska posiadłość znalazła się w ofercie Airbnb.

„Biały Lotos” – kąśliwy, satyryczny i zabawny – to jeden z najlepszych seriali ostatnich kilku lat. Nagrodzony dwoma Złotymi Globami, uwiódł widzów smakowitymi dialogami, niejednoznacznymi portretami bohaterów i idylliczną scenerią – czy to rajskimi plażami Hawajów w pierwszym sezonie, czy sycylijskimi pałacami w drugiej części.

W drugim sezonie „Białego Lotosu” bohaterowie udają się do Włoch. Przez kolejne odcinki widz śledzi przygody Daphne i Harper, granych przez Meghann Fahy i Aubrey Plazę. Raz wybierają się one na babski wieczór do wspaniałego palazzo, Villa Tasca, dostępnego teraz na platformie Airbnb.

Willa z drugiego sezonu „Białego Lotosu” jest dostępna na Airbnb

Przepełniona architektonicznymi detalami z okresu renesansu willa położona w pobliżu Palermo jest w rzeczywistości tak samo efektowna, jak w serialu. Składa się z czterech pokoi, które mogą pomieścić do ośmiu osób. Na terenie posiadłości znajdują się również duży basen, jezioro, a także ogród.

Wewnątrz wszystkie pokoje od ścian do sufitu zostały ozdobione freskami, a także żyrandolami ze szkła Murano. W takich wnętrzach goście w pełni mogą zanurzyć się w innej epoce lub alternatywnie, w świecie najbardziej ekscytującego serialu ostatnich miesięcy.

Willa jest dostępna do rezerwacji na Airbnb.

Artykuł ukazał się oryginalnie na Vogue.fr.

Marie Courtois
  1. Styl życia
  2. Miejsca
  3. Willa z drugiego sezonu „Białego Lotosu” dostępna na Airbnb
Proszę czekać..
Zamknij