Znaleziono 0 artykułów
18.05.2022

Florence Welch w sukience maksi

18.05.2022
Fot. Lillie Eiger

Florence Welch jest mistrzynią stylu boho. Sprawdź, jak wokalistka Florence and the Machine nosi sukienkę maksi. Piąty album zespołu, „Dance Fever”, już w sprzedaży.

Przed wydaniem piątego studyjnego albumu „Dance Fever” zespół Florence and the Machine zagrał koncert w Alice Tully Hall w Lincoln Center. Florence Welch zaśpiewała przebój „Dog Days Are Over” oraz nowy utwór „Girls Against God”, w którym piosenkarka wypowiedziała się przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego.

Fot. Lillie Eiger

Biorąc pod uwagę, że Welch pisała nową płytę podczas pandemii w 2020 r., kontakt z publicznością na żywo jest teraz szczególnie wzruszający. Podczas występu w Nowym Jorku gwiazda dała swoim widzom to, czego oczekiwali: eteryczny styl. Na scenę wyszła w czerwonej sukni maksi marki Del Core z bufiastymi rękawami i falbanami. By podkreślić hipisowskie korzenie stylizacji, pojawiła się przed publicznością na bosaka.

Na ostatnie występy w Los Angeles i Londynie w zeszłym miesiącu stylistka Aldene Johnson ubrała Welch w kolejną koronkową czarną suknię Del Core i białą sukienkę Philosophy z falbanami. Nikt nie nosi maksi tak, jak ona. W poszukiwaniu letnich inspiracji, czekamy na kolejne występy Florence.

Artykuł po raz pierwszy ukazał się na Vogue.com

Christian Allaire
Proszę czekać..
Zamknij