Znaleziono 0 artykułów
23.02.2024

Katie Holmes łączy dwa odcienie jeansu i fuksjowe rajstopy

23.02.2024
Fot. Getty Images

W szafie (i sercu) Katie Holmes denim od zawsze zajmuje ważne miejsce, a swoją kolekcję jeansów aktorka kompletuje od lat 90., gdy grała w „Jeziorze marzeń”. Gwiazda równie chętnie nosi jeansy z prostą nogawką, dzwony czy modele baggy, co denimowe ogrodniczki, kombinezony oraz total looki. Taką stylizację wybrała też ostatnio, z szerokimi jeansami i jeansową koszulą w roli głównej, do których dobrała kolorowe rajstopy.

W ubiegłym, 2023 r. jeden z autorów brytyjskiego „Vogue’a” oświadczył, że nonsense dressing, czyli stylizacje pozbawione większego sensu, odsuwa na dalszy plan minimalistyczny styl, który wcześniej dominował w naszych szafach za sprawą takich marek, jak Khaite i The Row. Pojawienie się wiralowych tiktokerek modowych, takich jak Clara Perlmutter (@TinyJewishGirl) czy Mandy Lee (@OldLoserInBrooklyn), promujących maksymalistyczną estetykę, sygnalizowało początek ewolucji stylu, w którym demonstracja osobowości przyćmiewa stonowane, skromne zestawienia. Katie Holmes wydaje się przejmować podejście „więcej znaczy więcej” podczas nowojorskiego tygodnia mody na jesień-zimę 2024. Nietypowa stylizacja Katie Holmes składała się z szerokich denimowych spodni z wysokim stanem, jeansowej koszuli i kilku zaskakujących elementów.

Fot. Getty Images

Szerokie jeansy i jeansowa koszula w wydaniu Katie Holmes? Denimowy total look gwiazda podkręca kolorowymi rajstopami

Podczas prezentacji kolekcji Alice+Olivia w Chelsea's Highline Stages Katie Holmes zaprezentowała odważny zestaw złożony z niekonwencjonalnych elementów garderoby. Gwiazda założyła jasną jeansową koszulę na czarny T-shirt, a do tego dopasowała ciemniejsze szerokie jeansy z wysokim stanem. Stylizację aktorki podkreślały przycięty do długości żakietu beżowy trencz ozdobiony dużymi klapami i biała skórzana torba z rączką. Oprócz tego była żona Toma Cruise’a zdecydowała się na czarne skórzane sandały z kwadratowym noskiem w połączeniu z przyciągającymi wzrok rajstopami w kolorze fuksji.

Nietypowa stylizacja Katie Holmes: Odzwierciedlający osobowość maksymalizm to przepis na modowy sukces

Chociaż każdy element stylizacji aktorki sam w sobie może wydawać się zwyczajny, w połączeniu z pozostałymi tworzy zaskakujący miks (szerokie spodnie jeansowe, denimowa koszula, przycięty trencz i różowe rajstopy). Jednak gdy jest przemyślany, niczym unikatowe dzieło sztuki współczesnej w Muzeum Guggenheima, może zaowocować modowym triumfem. Look Katie Holmes jest doskonałym przykładem, że ubieranie się z charakterem popłaca.

Artykuł ukazał się oryginalnie na Vogue.co.uk

Zobacz także:

Niezapomniane stylizacje Katie Holmes

Katie Holmes w awangardowych stylizacjach

Szerokie jeansy: Ulubione spodnie Katie Holmes na lato

Alex Kessler
Proszę czekać..
Zamknij