Znaleziono 0 artykułów
23.02.2023

Alexis Stone jako Jennifer Coolidge na pokazie Diesla

23.02.2023
Alexis Stone (Fot. Getty Images)

Świat kocha Jennifer Coolidge. Potwierdziła to ostatnio drag queen Alexis Stone, która pojawiła się na pokazie marki Diesel na tygodniu mody w Mediolanie. Ucharakteryzowana na aktorkę oglądała show z pierwszego rzędu w towarzystwie Haley Lu Richardson – partnerki Coolidge z drugiego sezonu „Białego Lotosu”.

Tydzień mody w Mediolanie rozpoczął się na dobre. We włoskiej stolicy mody od 21 lutego swoje kolekcje na jesień-zimę 2023-2024 prezentują największe marki, takie jak Fendi, Lancel, Louis Vitton czy Gucci. Oprócz modowych inspiracji, mediolańskie pokazy dostarczają także niezapomnianych przeżyć. Tak też było na prezentacji kolekcji marki Diesel, który odbył się 22 lutego.

Oprócz największych artystów z Hollywood i influencerów, takich jak Orville Peck, Haley Lu Richardson, Julia Fox i Miguel, pokaz z pierwszego rzędu oglądał także sobowtór Jennifer Coolidge. W zdobywczynię Złotego Globa za rolę w serialu „Biały Lotos” wcieliła się słynna drag queen Alexis Stone. Nazywana mistrzynią metamorfoz performerka opublikowała nagranie na Youtube, które dokładnie pokazuje, ile pracy i przygotowań wymagała przemiana.

To jednak nie jedyna niespodzianka, jaką przygotował Renzo Rosso. Gości na środowym pokazie w Mediolanie witała góra ułożona z 200 tys. czerwonych prezerwatyw, przypominająca o istocie bezpiecznego seksu. Żeby spełnić swoją wizję, projektant nawiązał współpracę z marką Durex. Tak powstała kolekcja, która zawierała m.in. t-shirty i czapki z daszkiem z logo marki Durex. Co więcej, Diesel zobowiązał się do rozdania kolejnych 300 tys. darmowych prezerwatyw, które będą dostępne w sklepach marki na całym świecie. 

Julia Lubecka
Proszę czekać..
Zamknij