Znaleziono 0 artykułów
09.12.2022

Emma Thompson w komplecie od Driesa van Notena

09.12.2022
Emma Thompson na premierze filmu „Matylda: Musical” (Fot. Getty Images)

Emma Thompson kolejny raz stawia na streetwearową stylizację na czerwonym dywanie. Na specjalny pokaz filmu „Matylda: Musical” w Nowym Jorku wybrała czarno-czerwony komplet od Driesa van Notena i białe sneakersy na platformie.

7 grudnia w Nowym Jorku odbył się pokaz specjalny filmu „Matylda: Musical”, który będzie można oglądać na platformie Netflix już od 25 grudnia. Komedia familijna w reżyserii Matthew Warchusa to adaptacja nagradzanego musicalu Roalda Dahla o tym samym tytule. Film opowiada o bystrej dziewczynce o imieniu Matylda, która buntuje się przeciwko narzuconym normom społecznym. Na jej drodze staje m.in. despotyczna dyrektorka szkoły Panna Trunchbull, w którą wcieliła się Emma Thompson.

Emma Thompson na premierze filmu „Matylda: Musical” (Fot. Getty Images)

Premiera filmu odbyła się 5 października podczas otwarcia 66. BFI London Film Festival, a 7 grudnia obsada komedii i jej reżyser pojawili się w Nowym Jorku na pokazie specjalnym. Na wydarzeniu nie zabrakło Emmy Thompson, która kolejny raz postawiła na streetwear na czerwonym dywanie. Gwiazda stylizację o luźnym charakterze wybrała już na londyńską premierę produkcji. Tym razem aktorka zdecydowała się na czarno-czerwony komplet od belgijskiego projektanta Driesa van Notena, na który składały się satynowy płaszcz i spodnie z prostą nogawką. Look uzupełniła czarnym T-shirtem od Stelli McCartney, złotą biżuterią i wygodnymi sneakersami na platformie. 

Julia Lubecka
Proszę czekać..
Zamknij