Znaleziono 0 artykułów
16.09.2022

Emma Watson w białej koronkowej sukni

16.09.2022
(Fot. Getty Images)

Emma Watson, znana z zamiłowania do klasycznego duetu kolorystycznego black & white, na wrześniowe wydarzenie Kering Foundation zdecydowała się tylko na drugi element tego zestawienia. Aktorka założyła zjawiskową, białą suknię domu mody Alexander McQueen – idealną nie tylko na czerwony dywan, ale i na ślub.

15 września Emma Watson pojawiła się na wydarzenie organizowanym przez Kering Foundation w Nowym Jorku. W połowie 2020 roku aktorka znana z roli Hermiony w sadze o Harrym Potterze dołączyła do zarządu grupy, która ma w portfolio takie marki jak Gucci, Alexander McQueen, Balenciaga, Bottega Veneta czy Saint Laurent, gdzie odpowiada za ich zrównoważony rozwój.

Emma Watson (Fot. Getty Images)

Z tej okazji aktorka założyła koronkową suknię domu mody Alexander McQueen. Tył kreacji ma wycięcie na plecach, przód zaś jest zabudowany. Dół sukienki rozszerza się ku ziemi, a delikatny, półtransparentny materiał ozdobiono kwiatowym printem. Emma spięła włosy w gładkiego koczka, a urodę podkreśliła makijażem w brzoskwiniowej tonacji. Romantyczny charakter stylizacji przełamała zadziornymi dodatkami. Look uzupełniła kopertówką z ćwiekami i masywnymi sandałami.

Aleksandra Kupras
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Emma Watson w białej koronkowej sukni
Proszę czekać..
Zamknij