Znaleziono 0 artykułów
28.12.2020
Artykuł sponsorowany

Festiwal piękna

28.12.2020
Fot. materiały prasowe

45. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni był inny niż wszystkie. Jednak dwie rzeczy pozostały bez zmian: miłość do kina oraz gwiazdy, które olśniewały jak zawsze. Nawet w tak niesprzyjających okolicznościach.

Najsłynniejszy festiwal filmowy w Polsce, podobnie jak wszystkie tegoroczne światowe imprezy, odbywał się wirtualnie. Nie było leżaków na placu Grunwaldzkim ani zawsze obleganej ścianki. Obyło się bez czerwonego dywanu i bez pokazów w salach kinowych, bez owacji na stojąco i toastów po zakończeniu seansów. Konferencje prasowe, debaty i spotkania były organizowane online.

Na miejscu działało w reżimie sanitarnym biuro festiwalowe i prowadzone były rozmowy z Jury i Twórcami, a marka Dr Irena Eris ponownie była głównym partnerem tego festiwalu. W reżimie funkcjonowała również strefa piękna Dr Irena Eris. - Mimo trudnego roku, zależało nam na zachowaniu kontinuum, bo dzisiaj kultura potrzebuje wsparcia bardziej niż kiedykolwiek – powiedziała Joanna Łodygowska, Szefowa Komunikacji Dr Irena Eris

W konkursie głównym startowało 14 filmów reprezentujących najróżniejsze estetyki i gatunki. 12 grudnia podczas gali rozdano festiwalowe nagrody. Aż sześć, w tym wyróżnienie dla najlepszej aktorki (Magdaleny Koleśnik) i Srebrne Lwy, dostał „Sweat” w reżyserii Magnusa von Horna. Złote Lwy zdobyła wybitna animacja „Zabij to i wyjedź z tego miasta” Mariusza Wilczyńskiego.

Uczestnicy, a przede wszystkim uczestniczki nietypowego festiwalu zrobili wszystko, aby wyglądać elegancko i z klasą. Z miłości do kina i szacunku do widzów. Z ogromną pomocą makijażystek marki Dr Irena Eris, która już po raz czwarty była głównym partnerem Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Specjaliści od makijażu marki Dr Irena Eris odpowiadali za hollywoodzki look jury i gości. Strefy piękna marki Dr Irena Eris działające w pełnym reżimie sanitarnym zostały zlokalizowane w studiach w Gdyni oraz w Warszawie. W tym roku spektakularne, obsypane brokatem stylizacje zastąpiono podkreślaniem naturalnego piękna i osobowości. Był to właściwy wybór.

Fot. materiały prasowe

Od zmierzchu do świtu

Jakie kosmetyki były gwiazdami tegorocznego backstage’u? Przede wszystkim skupiono się na skórze. Miała być nieskazitelna i pełna naturalnego blasku. Kluczowym produktem, który daje ten efekt, jest paleta Dr Irena Eris z kolekcji specjalnej Design & Define. To wielofunkcyjny produkt, który pozwala modelować, rozświetlić i nadać twarzy świeży, promienny wygląd. W palecie znajdziemy dwa matowe bronzery, w ciepłej i chłodnej tonacji, róż do policzków oraz puder rozświetlający w odcieniu szampana, który dzięki zawartości perłowych drobinek perfekcyjnie wykańcza makijaż. Twarz wygląda jak pokryta subtelną satynową mgiełką, która genialnie utrwala makijaż. Ta paleta daje też niezliczone możliwości konturowania rysów twarzy.

Fot. materiały prasowe

W stronę słońca

Rozświetlacz w pudrze SUNSET GLEAM z kolekcji specjalnej Design & Define gwarantuje efekt glow nawet wtredy, kiedy mamy mało czasu na sen i dużo spraw na głowie. Lekka, jedwabista formuła naturalnie wtapia się w skórę, dzięki czemu twarz wygląda jak muśnięta słońcem, świeża i wypoczęta. Produkt może też wzmacniać efekt konturowania, rozświetlając kości policzkowe poprzez wykorzystanie naturalnie padającego światła. Można go aplikować na twarz i powieki. Można też powiększyć nim subtelnie usta, nakładając na łuk kupidyna i środek ust.

Fot. materiały prasowe

Efekt motyla

Gwiazdy bez długich, pięknych rzęs? Tusz do rzęs Lashes Growth z kolekcji specjalnej Design & Define to nie tylko spektakularny efekt wydłużenia i pogrubienia utrzymujący się przez cały dzień, ale także pielęgnacja włosków. Dzięki zawartości aktywnego peptydu sprawia, że rzęsy szybciej rosną i są mocniejsze.

Fot. materiały prasowe

Powrót do przeszłości

Perfekcyjny makijaż potrzebuje idealnego płótna. Nie oszukujmy się – na zadbanej skórze wszystko wygląda pięknie i dobrze się nosi. Makijażystki Dr Irena Eris często sięgały po serum Institute Solutions Y-Lifting, które skutecznie unosi kontur twarzy, modelując skórę w tzw. strefie Y (policzki, broda i szyja). Zawiera wysoce aktywny kompleks lipolityczny, który poprzez pobudzenie mikrokrążenia i mechanizm autodrenażu redukuje na przykład drugi podbródek czy chomiczki. Owal twarzy ulega wyostrzeniu i staje się zauważalnie smuklejszy.

Fot. materiały prasowe

Piękny umysł

Marka Dr Irena Eris wręczyła nagrodę „Najodważniejsze Spojrzenie” za najwrażliwszą i najpiękniej opowiedzianą filmową historię. Nagrodę tę zdobyła Olga Bołądź za baśń „Alicja i żabka” opowiadającą o dojrzewaniu i aborcji. To niezwykły film utrzymany w klimacie Wesa Andersona.

Tegoroczny Festiwal Filmowy w Gdyni na pewno był inny. Nieco smutny i zdystansowany. Ale pokazał, że warto robić to, co się kocha. Kino to przecież przede wszystkim marzenia. A one obronią się zawsze.

 

Maja Mendraszek-Goser
Proszę czekać..
Zamknij