Znaleziono 0 artykułów
25.05.2022

Koncert charytatywny Fundacji Od Granicy Do Mieszkania dla dzieci z Ukrainy

25.05.2022
Fot. Materiały prasowe

W ostatni dzień maja odbędzie się koncert charytatywny organizowany przez Fundację Od Granicy Do Mieszkania, z którego dochód przekazany zostanie na pomoc ukraińskim dzieciom. Na scenie wystąpią, m.in Natalia Kukulska w duecie z Adamem Sztabą, Olena Komzurova z Odessy i Anna Maria Jopek. 

Fundacja Od Granicy Do Mieszkania, zajmująca się pomocą ukraińskim uchodźcom, organizuje koncert charytatywny, z którego dochód przekazany zostanie na wsparcie szpitali na terenie Ukrainy w zakresie dostarczenia sprzętu medycznego (do reanimacji oraz zestawów chirurgicznych), wsparcia ukraińskich dzieci przebywających już na terenie Polski i stworzenia dla nich „letniej szkoły” w postaci warsztatów i wycieczek. W ramach akcji pomocowej do placówek zapewniającym uchodźcom schronienie, zostaną również dostarczone artykuły spożywcze. 

Ten szczytny cel zgromadzi na scenie wielu wspaniałych artystów. Będziemy mogli zobaczyć Natalię Kukulską z Adamem Sztabą, Grupę MoCarta, Olenę Komzurovą z Odessy, Pono oraz Annę Marię Jopek, która wystąpi z Robertem Kubiszynem. Wydarzenie poprowadzi dżentelmeński duet: Zbigniew Zamachowski oraz Wojciech Malajkat. W czasie trwania koncertu uruchomiona zostanie specjalna aukcja internetowa, w ramach której licytowane będą prace cenionych i wyjątkowych polskich fotografów: Pawła Fabjańskiego, Piotra Jaxa, Tomasza Sikory oraz Karola Grygoruka.

Koncert odbędzie się 31 Maja w warszawskim Palladium przy ulicy Złotej 7/9 o godzinie 20:00. Całość będzie streamingowana na żywo na YouTube i Facebooku.

Zuzanna Łukaszewska
Proszę czekać..
Zamknij