Znaleziono 0 artykułów
30.05.2023

Piotr „Rubens” Rubik w roli DJ-a sprawdza funkcję Live na wyjątkowej imprezie Tidala

30.05.2023
Serwis Tidal wprowadza nową funkcję Live (Fot. Bartłomiej Kuczkowski)

Piotr „Rubens” Rubik – gitarzysta, autor tekstów, wokalista, a teraz także DJ,  zadebiutował w nowej roli dzięki platformie Tidal, która zorganizowała w Warszawie wyjątkową domówkę. Zaproszone gwiazdy nie tylko bawiły się przy muzyce wyselekcjonowanej przez polskiego artystkę, ale przy okazji poznały najnowszą funkcję aplikacji – Tidal Live, która umożliwia dzielenie się ulubioną muzyką w czasie rzeczywistym.

Tidal to istniejąca od 2014 r. platforma streamingowa dostępna w 62 krajach, która nie tylko wspiera muzyków z całego świata, ale także pomaga tworzyć wspólnoty, w których dzielenie się ulubionymi utworami jest bardzo intuicyjne. Teraz idzie o krok dalej, zapewniając użytkownikom możliwość słuchania ulubionych kawałków w tym samym czasie.

Serwis Tidal wprowadza nową funkcję Live (Fot. Bartłomiej Kuczkowski)

Funkcja Tidal Live została wprowadzona w kwietniu 2023 r. Dzięki niej subskrybenci Tidal HiFi i HiFi Plus mogą dzielić się ze sobą muzyką w czasie rzeczywistym, rozpoczynając sesję z innymi poprzez kliknięcie specjalnego przycisku. 25 maja influencerzy i gwiazdy, m.in. Natalia Szroeder, Katarzyna Sokołowska czy Honorata Skarbek poznały jej pełne możliwości na wyjątkowej domówce. Podczas eventu mogli oni sami wybrać utwory do sesji Live, przy których chcieli się bawić.

Gwiazdy na domówce Tidala: Serwis wprowadza nową funkcję Live (Fot. Wojtalewicz Jarosław)

Za drugą sesję odpowiedzialny był natomiast Rubens – jeden z najzdolniejszych polskich artystów. Muzyk pracuje z największymi artystami w Polsce jako gitarzysta i songwriter, a za swój debiutancki solowy album „Piosenki, których nikt nie chciał” otrzymał w 2023 roku aż sześć nominacji do Fryderyków.

Utwory, które wybrałem to przegląd tego co lubię w muzyce i czego słucham prywatnie. Na wszelkiego typu imprezach jestem zawsze pierwszy do puszczania muzyki, więc zaproszenie od TIDAL na Domówkę przyjąłem z dziką przyjemnością. W końcu mogłem puszczać muzykę bez wyrywanie telefonu z ręki przez innych gości – powiedział Rubens.

Julia Lubecka
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. Piotr „Rubens” Rubik w roli DJ-a sprawdza funkcję Live na wyjątkowej imprezie Tidala
Proszę czekać..
Zamknij