Znaleziono 0 artykułów
01.12.2023

Gwyneth Paltrow i Dakota Johnson trzymają się za ręce na wspólnym zdjęciu

01.12.2023
Fot. WWD / Getty Images

Gwyneth Paltrow i Dakota Johnson od kilku lat nie tylko się przyjaźnią, lecz także tworzą patchworkową rodzinę. Połączył je Chris Martin, lider Coldplay, który był mężem Gwyneth przez 13 lat i ma z nią dwójkę dzieci, Apple i Mosesa. Obecnie jest partnerem Dakoty. Wszyscy spędzili razem ostatnie Święto Dziękczynienia, a założycielka Goop podzieliła się na Instagramie zdjęciem z partnerką byłego męża. Kadr szybko stał się wiralem.

Aktorki Gwyneth Paltrow i Dakota Johnson udowadniają, że przyjaźń w showbiznesie jest możliwa. Podobnie jak niełatwa sztuka tworzenia szczęśliwej patchworkowej rodziny. Byłą i obecną partnerkę Chrisa Martina łączy zażyła relacja. Wspólnie spędzają czas, w tym rodzinne uroczystości. Ostatnie Święto Dziękczynienia było okazją, by Dakota, Gwyneth i Chris oraz dzieci z ich zakończonego małżeństwa – 19-letnia Apple i 17-letni Moses – mogli celebrować wspólne chwile w Hamptons.

Gwyneth Paltrow i Dakota Johnson pozują w dopasowanych parkach na wspólnym zdjęciu

51-letnia Gwyneth Paltrow jest bardzo aktywna na Instagramie. Co jakiś czas robi Q&A, by pozostać blisko swoich fanek i fanów. Chętnie odpowiada na ich pytania, nawet jeśli dotyczą one jej rodzinnych relacji. 29 listopada Paltrow zdecydowała się odpowiedzieć na kolejną serię pytań. Wśród nich była prośba o to, by podzieliła się wspólnym zdjęciem z Dakotą Johnson – obecną partnerką swojego byłego męża. Aktorka nie dała się prosić i spełniła życzenie obserwatorów. Na jej InstaStories w odpowiedzi pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy uśmiechnięte, trzymające się za ręce Gwyneth Paltrow i Dakotę Johnson. Pozują w podobnych stylizacjach – Paltrow postawiła na zieloną parkę z kapturem obszytym futerkiem i luźne jeansy baggy oraz granatowe sneakersy. Z kolei Dakota ma na sobie lżejszą, ciemną parkę, proste jeansyoraz zamszowe adidasy Gazelle w miętowym odcieniu, a na głowie granatową czapkę z daszkiem.

Fot. Instagram / @gwynethpaltrow

Gwyneth Paltrow i Dakota Johnson pokazują siłę patchworkowej rodziny

Za obiektywem podczas wspólnego spaceru odbytego zapewne podczas niedawnego Święta Dziękczynienia mógł stanąć Chris Martin, jedno z dwójki jego dzieci z Gwyneth albo producent i scenarzysta Brad Falchuk, za którego aktorka nagrodzona Oscarem za rolę w filmie „Zakochany Szekspir” wyszła w 2018 roku.

W sieci natychmiast zawrzało. Zdjęcie stało się wiralem i przykładem na to, że można przyjaźnić się z nową partnerką swojego byłego i wraz z nią tworzyć szczęśliwą patchworkową rodzinę.

Gwyneth Paltrow i Dakota Johnson: Relacja aktorek to dowód na to, że przyjaźń w showbiznesie i patchworkowych rodzinach naprawdę istnieje

51-letnia Paltrow i 34-letnia Johnson są swoimi wiernymi fankami. Kiedy odtwórczyni głównej roli w „50 twarzach Greya” zaczęła spotykać się z 46-letnim dziś Chrisem Martinem w 2017 roku, miała okazję poznać bliżej jego byłą żonę, co zaowocowało przyjaźnią. Przy każdej nadarzającej się okazji Gwyneth Paltrow wypowiada się ciepło o Dakocie. W 2020 roku, odpowiadając na kolejne pytanie o ich więź, przyznała, że może to się wydawać niekonwencjonalne, ale ona po prostu uwielbia partnerkę Chrisa. Niedługo potem w Q&A na Instagramie kilka wyznała z kolei, że wręcz kocha Dakotę i określiła ją jako wspaniałą, uroczą osobę.

Właściwie wcale nie powinno wydawać się dziwne, że dorośli ludzie potrafią się dogadać, by stworzyć funkcjonująca bez problemów patchworkową rodzinę. Gwyneth Paltrow i Chris Martin, którzy uchodzili za jedno z najbardziej udanych małżeństw w Hollywood, rozstali się w 2014 roku (rozwód sfinalizowali w 2016 roku) bez wzajemnego żalu. Pozostali w dobrych stosunkach nie tylko ze względu na wspólne dzieci. Aktorka podkreślała często w wypowiedziach, że jest wdzięczna byłemu mężowi za rodzinę, ale traktuje go też jak brata. To obrazuje, jak wciąż bliski jest jej lider Coldplay.

Paulina Klepacz
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. Gwyneth Paltrow i Dakota Johnson trzymają się za ręce na wspólnym zdjęciu
Proszę czekać..
Zamknij