Znaleziono 0 artykułów
30.11.2022

Hailey Bieber na liście najbardziej wpływowych osób przed trzydziestką

30.11.2022
Fot. Getty Images

Hailey Bieber znalazła się w prestiżowym zestawieniu „30 Under 30” magazynu „Forbes”. Modelka znana jest udziału w kampaniach dla największych domów mody, ale wyróżnienie zawdzięcza swojej marce kosmetyków Rhode.

Od 2011 roku magazyn „Forbes” publikuje listę „30 Under 30”, wyróżniającą wpływowe osoby poniżej 30. roku życia w kategoriach związanych ze światem biznesu, mediów, polityki. W tegorocznym zestawieniu znalazła się Hailey Bieber.

It-girl brała udział w sesjach zdjęciowych dla Jimmy Choo, Victorias Secret, Saint Laurenta czy Miu Miu. W czerwcu 2022 roku na rynek trafiła linia kosmetyków modelki Rhode, w której znalazły się produkty obiecujące efekt glazed donut skin.

Przed wprowadzeniem produktów do sprzedaży na listę oczekujących wpisało się aż 700 000 osób. Wszystkie kosmetyki są wegańskie, cruelty free, a ich cena (poza zestawami) waha się od 16 do 29 dolarów. W linii znajdziemy żelowe serum nawilżająco-wypełniające, barierowy krem do twarzy o bogatym składzie i balsam do ust.

– Razem z moim zespołem mamy świadomość, że ludzie mogą być już zmęczeni kolejnymi markami i związanymi z nimi twarzami celebrytów. Oczywiście, mam pewne obawy dotyczące przyjęcia Rhode przez potencjalnych odbiorców, bo rynek kosmetyczny jest już bardzo nasycony. Z drugiej strony jestem pewna swojej marki, bo wiem, że będzie to coś innego i bardzo świeżego – powiedziała modelka portalowi „Allure”. I, jak można się było spodziewać, marka okazała się sukcesem, na co wpływ miał również spójny wizerunek Hailey z oferowanymi przez nią produktami.

Modelka pochwaliła się wyróżnieniem „Forbesa” na Instagramie, publikując okładkę magazynu ze swoim zdjęciem. „Jestem przeszczęśliwa. Dziękuję osobom tworzącym Rhode za to, że są najlepszym zespołem, jaki mogłam sobie wymarzyć” – napisała w poście.

Na liście „30 Under 30” znalazła się również Megan Thee Stallion, która jest pierwszą czarnoskórą kobietą w historii tego zestawienia.

Aleksandra Kupras
  1. Styl życia
  2. Społeczeństwo
  3. Hailey Bieber na liście najbardziej wpływowych osób przed trzydziestką
Proszę czekać..
Zamknij