Znaleziono 0 artykułów
15.05.2023

Hailey Bieber o strachu związanym z posiadaniem dzieci

15.05.2023
Hailey Bieber udzieliła wywiadu, w którym mówi o macierzyństwie (Fot. Getty Images)

Hailey Bieber udzieliła wywiadu portalowi „The Sunday Times”, w którym opowiedziała o pragnieniu zostania mamą w niedalekiej przyszłości. Odniosła się przy tym do nieustającej oceny, której jest poddawana jako znana osoba – cieniu, który położy się na jej ewentualnym macierzyństwie.

Hailey poślubiła Justina Biebera w 2018 roku. Od tego czasu dziennikarze regularnie pytają parę o ich plany dotyczące powiększanie rodziny.

Marzę o dużej rodzinie. Ale to ciało Hailey i to ona zdecyduje, ile dzieci będziemy mieć – mówił muzyk w rozmowie z Ellen DeGeneres. – Nic nie wiem o macierzyństwie, ale chcę mieć dzieci pewnego dnia – mówiła za to modelka w rozmowie z Rosie Huntington-Whiteley w 2021 roku.

Rok później w wywiadzie dla „Harper's Bazaar” dodała: – Justin jest osobą, do której nieustannie chcę wracać. Lubię swoją pracę i związane z nią wyjazdy, ale później nie mogę się doczekać, aż wrócę do domu, aby spędzić z nim czas. Mój mąż jest moim najlepszym przyjacielem. Małżeństwo wymaga pracy i wiem, że gdy pojawią się dzieci trzeba będzie na nowo przedyskutować wiele tematów.

Macierzyństwo w show-biznesie w cieniu nieustającej oceny

W najnowszym wywiadzie gwiazda ponownie wypowiedziała się na temat macierzyństwa. – Tak bardzo chcę mieć dzieci, ale się boję. Wiem, że ludzie mówią okropne rzeczy o mnie, moim mężu i moich przyjaciołach. Nie chcę, aby to spotkało moje dzieci – wyjaśniła modelka. – Zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby czuły się bezpieczne i kochane – dodała.

Hailey wypowiedziała się również na temat problemów z sercem. Na początku marca 2022 roku modelka trafiła do szpitala w związku z wystąpieniem nagłych dolegliwości podobnych do udaru. Okazało się, że cierpi na PFO, czyli przetrwały otwór owalny. – Dzień po tym, jak trafiłam do szpitala, informacja o tym była już w mediach. Pojawiło się wtedy wiele plotek, dlatego później nagrałam wideo na ten temat. Chciałam opowiedzieć o mojej chorobie na własnych zasadach. Nie można pozwolić ludziom, aby dyktowali ci, jak masz żyć – wyjaśniła gwiazda. 

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij