Znaleziono 0 artykułów
27.01.2022

Hailey Bieber zachwyca promienną cerą

27.01.2022
Hailey Bieber (Fot. Getty Images)

Hailey Bieber to zdeklarowana miłośniczka pielęgnacji, której poświęca wiele uwagi. Widać efekty: jej skóra błyszczy, a cera jest w nieskazitelnej kondycji. W tym roku światło dzienne ma też ujrzeć jej marka kosmetyczna Rhode Beauty.

Hailey na swój Instagram wstawiła zdjęcia, na których pozuje w bikini w kolorze brudnego różu. Uwagę zwraca skóra muśniętą słońcem o niesamowicie świetlistym wykończeniu. Na kolejnych zdjęciach widać zbliżenie – Bieber nie ma makijażu, dzięki czemu można podziwiać jej promienną i zdrową cerę.

To co najbardziej zaciekawiło fanów, to oznaczenie na zdjęciu Rhode Beauty, czyli przyszłej marki kosmetycznej Hailey. Może na efekt „glowy skin” Bieber mają wpływ właśnie jej produkty?

O marce wiadomo niewiele, fani domyślają się, że, oprócz kosmetyków do makijażu i włosów, może być ona związana w dużej mierze z pielęgnacją. W końcu modelka jest jej ogromną fanką. W listopadzie 2021 roku, Hailey nagrała film na swój kanał na YouTube, w którym odpowiada na pytania od widzów i obserwatorów. Jedno z nich odnosiło się właśnie do marki. „Kiedy dostaniemy Rhode?”, pytali fani. Hailey nie zdradziła zbyt wiele. – Ok, nie będę zbyt tajemnicza, Rhode tworzę przez bardzo długi czas i jest już coraz bliżej do jej wypuszczenia. Będzie w 2022 roku, jestem bardzo podekscytowana – odpowiedziała modelka. Jak twierdzi, nie może zdradzać więcej. Jednak oznaczenie marki na zdjęciu z nieziemskim efektem glow na pewno jest jakąś wskazówką.

Zuzanna Zasada
Proszę czekać..
Zamknij