Znaleziono 0 artykułów
22.02.2023

Hailey i Justin Bieberowie w puchówkach na pokazie Moncler

22.02.2023
Justin i Hailey Bieberowie (Fot. Getty Images)

Hailey i Justin Bieberowie każdą kolejną stylizacją udowadniają, że należą do grona najlepiej ubranych par w show-biznesie. W Londynie na pokazie Moncler pokazali się w puchówkach tej marki.

Bieberowie świetnie znają się na trendach. Hailey najcześciej stawia na projekty od Magdy Butrym, Saint Laurent i Bottegi Venety, w szafie Justina znajdziemy zaś ubrania z metką Kith, Off-White i Drew House. Małżeństwo chętnie sięga także po stylizacje utrzymane w estetyce lat 90. i 2000.

Choć para na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych, czasem odwiedza Europę. W poniedziałek, 20 lutego, widziano ich w Londynie, gdzie przybyli na wydarzenie „The Art of Genius” marki Moncler. Na zamkniętej imprezie obecne były również takie sławy jak Naomi Campbell, Alexa Chung i FKA Twigs.

Bieberowie przemierzali modne ulice w dopasowanych stylizacjach. Modelka wybrała niezawodną małą czarną od Wardrobe.NYC, którą zestawiła z ozdobionymi różami szpilkami Magdy Butrym. Muzyk postawił na casualowy look, zakładając obszerne dżinsy, sneakersy, białą koszulkę i ekstrawaganckie okulary przeciwsłoneczne. Co łączyło kreacje pary? Puchówki Moncler. Justin założył metaliczny model, powstały we współpracy marki z Palm Angels, zaś Hailey wybrała białą kamizelkę z kolekcji Moncler x Alyx.

Hailey Bieber (Fot. Getty Images)

To nie pierwszy raz, kiedy małżeństwo sięga po puchowe kurtki. Ciepłe okrycie stanowi świetne uzupełnienie wielu stylizacji. Z powodzeniem można je łączyć z wieczorowymi kreacjami i dopasować do streetwearu.

Aleksandra Kupras
  1. Moda
  2. Zjawisko
  3. Hailey i Justin Bieberowie w puchówkach na pokazie Moncler
Proszę czekać..
Zamknij