Znaleziono 0 artykułów
15.04.2024
Artykuł partnerski

Kolekcja Esotiq x Marcelina Zawadzka: ubrania na podróż w głąb siebie

15.04.2024
Fot. Materiały prasowe

„Harmony in the Sun” – nowa kolekcja marki Esotiq – to efekt wyjątkowej współpracy z Marceliną Zawadzką. Jak mówią jej twórcy, to więcej niż ubrania, to manifestacja wartości, które wnosimy w życie. Znajdziemy w niej projekty idealne na wakacje czy letni festiwal.

W każdym z nas drzemie wewnętrzna siła, energia, która niesie nas przez życie. Nie zawsze jednak łatwo jest ją dostrzec. Na szczęście latem mamy ochotę na więcej, szukamy bliskości natury i wtedy możemy usłyszeć swój wewnętrzny głos, zachwycić się sobą i tym, co nas otacza. Wyrazić tę skrytą na co dzień siłę pomogą nam ubrania stworzone w duchu wolności: lekkie, w kolorach natury lub lśniące, nieograniczające, ale dodające pewności siebie. 

Co znajdziemy w kolekcji „Harmony in the Sun”?

„Harmony in the Sun” marki Esotiq i Marceliny Zawadzkiej to wszystko to, czego potrzebujemy latem, by czuć się świetnie w swojej skórze, być w harmonii z naturą, ale i błyszczeć, gdy przyjdzie nam na to ochota. W nowej linii nie mogło zabraknąć strojów kąpielowych i ubrań plażowych, które będą najlepszymi towarzyszami wakacyjnych aktywności od wschodu do zachodu słońcas Waniliowe bikin z biżuteryjnymi akcesoriami o intrygującej fakturzei, srebrzysta transparentna sukienka z siateczki, czerwone pareo z dedykowanym printem, sukienka boho, zmysłowy fioletowy komplet bikini z pareo we wzrór inspirowany skrzydłami motyla są jak letnia emanacja idei, które Marcelina Zawadzka i Esotiq chcą nam przekazać. Wszystkie elementy kolekcji uszyto z przyjaznych ciału tkanin, delikatnie je otulają, spowijają. Wyróżnia je niezwykła delikatność kojarząca się z wolnością. Nie krępują ruchów – zachęcają do rzucenia się w wir przygód. Szerokie rękawy i lekkie tkaniny wspaniale prezentują się w czasie ruchu, idealnie nadają się do tego, by w nich tańczyć, skakać czy biegać po plaży. Nie zapomniano też o biżuteryjnych detalach – ubrania zdobią gwiazdki, księżyce czy perełki na złotych łańcuszkach.

Fot. Materiały prasowe

„Harmony in the Sun” – kolekcja Esotiq x Marcelina Zawadzka pełna jest symboli

W kolekcji „Harmony in the Sun” dominują barwy przywodzące na myśl pustynną burzę, ziemię spaloną słońcem czy piasek z dna morza. Na tkaninach nie zabrakło odrobiny błysku i intrygujących splotów. Przede wszystkim jednak uwagę przyciągająwzory-symbole – niezwykłe printy z przesłaniem. Słońce ma przypominać o możliwościach, jakie niesie każdy dzień, i zachęcać do korzystania z „nowych początków”. Księżyc to symbol kobiecości opierającej się na miesięcznym cyklu. Oko to przebudzenie, metafora mindfulness – uważności potrzebnej nam w rozpędzonym świecie. Motyl, którego fioletowe skrzydła były inspiracjś dla pięknego printu, przypomina o wolności i transformacyjnej sile, która drzemie w każdej w nas.

„Harmony in the Sun” – kolekcja Esotiq x Marcelina Zawadzka 

Jak zapewnia marka Esotiq, kolekcja stworzona we współpracy z Marceliną Zawadzką to więcej niż ubrania. To manifestacja wartości, które wnosimy w życie. Idee stojące za tą wyjątkową kolekcją ucieleśnia jej nazwa – „Harmony in the Sun”. Doskonale podkreśla zachwyt życiem i letnią aurą. Marzeniem Marceliny Zawadzkiej i marki Esotiq jest towarzyszenie nam w letniej przygodzie, kiedy zwiedzamy świat i zbieramy doświadczenia na najpiękniejszych plażach świata czy muzycznych festiwalach, ale i wtedy, gdy podróżujemy w głąb siebie, odkrywając drzemiące w nas moc i piękno.

Fot. Materiały prasowe

Perfumy Esotiq x Marcelina Zawadzka

Wyjątkowość kolekcji „Harmony in the Sun” podkreślają też perfumy, które trafią do sprzedaży w połowie kwietnia. Dwa premierowe zapachy stworzono tak, by odpowiadały energii różnych pór dnia. „Sunrise over the Pink Dune” – słodka i ciepła kompozycja na bazie wanilii i bursztynu – jest jak piękny poranek, pobudka o wschodzie słońca, kiedy nagą skórę owiewa przyjemny letni wiatr. Z kolei stworzony z myślą o wieczorze „Moonlight in the Desert” to zmysłowy zapach, kuszący najpierw nutami jaśminu, by otworzyć serce pełne karmelu i soli. Podstawą perfum jest otulająca ciało wanilia. Zmysłowy, tajemniczy zapach jest jak pustynny klejnot, który pomaga nastroić się na wieczorne przygody i przyciąga dobrą energię.

Fot. Materiały prasowe

Nowa kolekcja marki Esotiq „Harmony in the Sun” jest dostępna na www.esotiq.com i stacjonarnie w sieci salonów ESOTIQ.

Fot. Materiały prasowe

 

Paulina Klepacz
  1. Moda
  2. Premiery
  3. Kolekcja Esotiq x Marcelina Zawadzka: ubrania na podróż w głąb siebie
Proszę czekać..
Zamknij