Znaleziono 0 artykułów
01.11.2021
Moda / Man

Harry Styles jako Dorotka z Kansas

01.11.2021
Fot. Gety Images

30 października 2021 roku podczas koncertu w nowojorskim Madison Square Garden z okazji Halloween Harry Styles zwrócił uwagę oryginalnym kostiumem. Wokalista przebrał się do swojego występu za Dorotkę z Kansas, bohaterkę kultowego musicalu "Czarnoksiężnik z krainy Oz" z 1939 roku.

27-letni Styles miał na sobie biało-błękitną sukienką, przypominającą charakterystyczny strój bohaterki, granej przez młodą Judy Garland. Jego stylizację dopełniły mocno podkreślone różem policzki, czerwone rajstopy i kokarda we włosach w kolorze sukienki. 

Ważnym elementem kostiumu były też niebiesko-czerwone, połyskujące buty Gucci, nawiązujące do ikonicznych pantofelków Dorotki. W filmie przypisywano im magiczną moc - miały pomóc jej w powrocie do domu, po tym, jak trafiła do tajemniczej krainy Oz. Wystarczyło stuknąć trzy razy obcasami o ziemię, powtarzając: "nie ma to jak w domu".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @harrystyles

Styles nie tylko wystylizował się na bohaterkę musicalu, ale też wykonał na scenie własną wersję piosenki "Somewhere Over the Rainbow", w oryginale śpiewanej właśnie przez Garland.

Fot. Gety Images

Sceniczny kostium Stylesa to kolejny, po okładce amerykańskiego "Vogue'a", na której pozował w sukience, dowód na to, że nie chce się ograniczać w kwestii mody i za nic ma ograniczenia płciowe. - Ubrania są po to, by się bawić, eksperymentować, tworzyć - mówił w wywiadach wokalista.

Marta Krupińska
Proszę czekać..
Zamknij