Znaleziono 0 artykułów
17.03.2022

Inspirująca stylizacja: Helena Christensen w garniturze Alexan-dra McQueena

17.03.2022
Helena Christensen (Fot. Getty Images)

Na pokazie kolekcji Alexandra McQueena na sezon jesień-zima 2022 supermodelka Helena Christensen zachwyciła w różowym garniturze brytyjskiego domu mody.

Helena Christensen rozpoczęła światową karierę w latach 90. XX wieku z Naomi Campbell, Cindy Crawford i Lindą Evangelistą. Współpracowała z najlepszymi projektantami – chodziła w pokazach Versace, Chanel, Dior, Givenchy, czy Valentino. Należała też do Aniołków Victoria’s Secret.

(Fot. Getty Images)

Dziś 53-letnia modelka wciąż jest na topie. Wzięła udział w zimowej kampanii Victoria’s Secret, wystąpiła w pokazie Michaela Korsa i zaprezentowała nową kolekcję Off-White. 15 marca ponownie pojawiła się na pokazie, tym razem w pierwszym rzędzie. Z widowni obserwowała modelki maszerujące w kreacjach z jesienno-zimowej propozycji domu mody Alexander McQueen.

Na wydarzenie przybyła w kostiumie w odcieniu pudrowego różu. Stylizacja składała się z dwurzędowej marynarki i szerokich spodni. Look uzupełniła sandałkami McQueena i metaliczną kopertówką. Uwagę przykuwały jej pomalowane na czerwono usta, które współgrały z czerwoną zawieszką naszyjnika. Całość to połączenie francuskiego szyku z nowojorską nonszalancją.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij