Znaleziono 0 artykułów
22.06.2021

„Issue 02”: Drugi numer wirtualnego kwartalnika Bottegi Venety

22.06.2021
(Il. Patricia Doria)

Nad drugim wydaniem wirtualnego magazynu „Issue” Bottegi Venety pracowali między innymi David LaChapelle, Naomi Campbell i Travis Scott.

Od czasu styczniowej dezaktywacji kont w mediach społecznościowych, Bottega Veneta komunikuje się ze światem za pośrednictwem cyfrowego magazynu.

Pierwsze wydanie kwartalnika „Issue” ukazało się pod koniec marca. Zaproszeni do współpracy artyści i artystki, m.in. Barbara Hulanicki i Missy Elliot reinterpretowali ideę domu. Wraz z debiutem na sklepowych półkach kolekcji „Wardrobe 02”, Daniel Lee publikuje drugi numer czasopisma.

(Il. Patricia Doria)

Nad wirtualnym magazynem pracowali fotograf Tyrone Lebon odpowiedzialny za minimalistyczne zdjęcia do lookbooka nowej kolekcji oraz Carlijn Jacobs, który wykonał awangardowe ujęcia biżuterii z najnowszej linii. Na ekranie zobaczymy również fantazyjne portrety rapera Travisa Scotta dryfującego na tafli zielonkawej wody oraz sesję z udziałem Naomi Campbell autorstwa Davida LaChapelle’a. Supermodelka i świeżo upieczona mama zapozowała w scenografii zbudowanej z popartowych brył geometrycznych, wśród których ćwiczą akrobaci w alabastrowych trykotach. Campbell jaśnieje na ich tle ubrana w metaliczną mini w kolorze złota, a później kostium z nastroszonych piór w odcieniu trawiastej zieleni oraz cekinowe suknie w szkarłatnej czerwieni i srebrze.

Wirtualny magazyn „Issue 02” dostępny jest pod linkiem.

Pola Dąbrowska
Proszę czekać..
Zamknij