Znaleziono 0 artykułów
18.03.2021

Jared Leto na planie „House of Gucci”

18.03.2021
Jared Leto (Fot. Getty Images)

Poddany metamorfozie gwiazdor „Requiem dla snu” został zauważony przez fotoreporterów podczas pracy na planie głośnego dramatu Ridley’a Scotta.

Na początku minionego tygodnia światło dzienne ujrzały pierwsze oficjalne fotografie Lady Gagi i Adama Drivera z „House of Gucci”. Film przybliży historię legendarnego klanu Guccich, założycieli włoskiego domu mody. Fabuła ma się koncentrować wokół wydarzeń z 1995 roku, gdy Patrizia Reggani (Lady Gaga), posądzając męża Maurizia (Driver) o zdradę, zleciła jego zabójstwo.

Na ekranie zobaczymy także Jareda Leto. Aktor został zauważony w Mediolanie ubrany w lawendowy garnitur ze sztruksu. To nie jego strój przykuwa uwagę, a drastyczna metamorfoza. Do roli Paolo Gucciego, kuzyna Maurizia oraz dyrektora Gucci Shop Inc i Gucci Parfums, gwiazdor zamienił kasztanowe włosy sięgające ramion na siwą perukę, jego twarz pokryły głębokie zmarszczki, a dłonie – plamy wątrobowe. – To szalone. Opowiadamy historię, której tak naprawdę nie znałem, choć od dawna współpracuję z domem mody Gucci – mówi.

W trakcie wieloletniej kariery Leto udowodnił, że dla roli jest w stanie poświęcić wszystko. Do oscarowej roli Rayona z „Witaj w klubie” (2013) schudł niemal 30 kilogramów, a na potrzeby „Legionu samobójców” (2016) spędzał długie godziny u wizażystów, którym zawdzięcza wizerunek złowieszczego Jokera.

Pozostaje czekać na kolejne zdjęcia z planu, bowiem u boku Leto, Gagi i Drivera mają wystąpić legendy kina – Al Pacino i Jeremy Irons.

Pola Dąbrowska
Proszę czekać..
Zamknij