Znaleziono 0 artykułów
22.03.2023

Jennifer Aniston w zmysłowej małej czarnej

22.03.2023
Jennifer Aniston w małej czarnej marki Bottega Veneta w programie „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon” (Fot. Getty Images)

Nikt nie nosi małych czarnych tak, jak Jennifer Aniston. Równie proste, co seksowne sukienki towarzyszą jej od początku kariery w latach 90. minionego wieku. Teraz do kolekcji dołączyła obcisła kreacja Bottegi Venety, którą gwiazda założyła na nagranie programu „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon”. Aktorka promuje właśnie swój nowy przebój, „Zabójcze wesele”. Premiera już 31 marca na Netfliksie. 

Mała czarna to świetny wybór dla minimalistek. Do ich grona należy Jennifer Aniston, która od lat pozostaje wierna prostym sukienkom na ramiączkach spaghetti lub dopasowanym tubom. W szafie gwiazdy „Przyjaciół” przeważają stonowane kolory i ponadczasowe kroje.

Od lat aktorka pokazuje się w małych czarnych na czerwonym dywanie – do jej najsłynniejszych kreacji należą suknia z ogromnym dekoltem z przyjęcia „Vanity Fair” z 2000 roku, czy też oscarowy look z 2004 roku.

We wtorek, 21 marca, aktorka udała się na plan programu „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon”. Na tę okazję założyła dżersejową sukienkę Bottegi Venety z kolekcji Resort 2023. Asymetryczna kreacja wyróżniała się drapowaniami, podkreślającymi figurę gwiazdy. Stylizację uzupełniła czarnym płaszczem, sandałkami na szpilce i złotymi kolczykami w stylu JLo. Spojrzenie ukryła za okularami przeciwsłonecznymi, a urodę podkreśliła rozświetlającym makijażem.

Jennifer Aniston w małej czarnej marki Bottega Veneta w programie „The Tonight Show Starring Jimmy Fallon” (Fot. Getty Images)

Już 31 marca na Netfliksie ukaże się kontynuacja komedii kryminalnej „Zabójczy rejs” z 2019 roku. „Zabójcze wesele” opowiada o parze detektywów, Nicku i Audrey Spitzach, którzy próbują rozkręcić własny biznes. Wkrótce dostają zaproszenie na wesele przyjaciela. Gdy pan młody zostaje porwany, wyruszają do Paryża, by go odnaleźć.

W rolach głównych wystąpili Jennifer Aniston i Adam Sandler. Gwiazdor „Nieoszlifowanych diamentów” zdobył niedawno statuetkę Mark Twain Prize for American Humor. Nagroda przyznawana jest komikom od 1998 roku. Podczas gali w Waszyngtonie aktor mógł liczyć na wsparcie Aniston i Drew Barrymore.

Aleksandra Kupras
Proszę czekać..
Zamknij